Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dünya Asilleri

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 41 19.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 175 81.0%

• Kullanılan toplam oy
    216
Kimbilir ne dolaplar çevirdiler. Çaba lafı fazla olur yaptıkları pislikleri tanımlamak için.
Çaba kelimesi iyi veya kötüyle alakasız. Çaba çabadır. İyi veya kötü.

Ayrıca kayıp yüzyılda neler olduğunu bilmiyoruz. Belki de haklıydılar. Sonuçta aralarında Nefertari hanedanı gibi iyi olduğunu bildiğimiz bir aile var.

Ben ilk 20 Kralın gerçekten kötülüğü temsil ettiğini düşünmüyorum. Yani 20 Krallık birleşmişse bunun bir nedeni olmalı. Daha sonra kurdukları düzende aslında Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek istemelerinden kaynaklanıyor. Adamlar Krallıklarını onlara yardım eden ailelere yada korumalarına devretmişler. Dünya Tahtının önündeki kılıçlarda, Tahtın Boş olması mevzusunda mantıklı eşitlikçi bir hareket. Ama tanıtımda da yazdığı gibi rahatlık ve kendilerine atıf edilen Tanrı Profili zamanlar ilk Krallar değil ama torunları tarafından kötü yorumlanmış. Ama her zaman 5 Kutsal Yıldız gibi ilk Krallarin politikalarina ve düşüncelerine sahip olanlar olmuş. Yani en basit örnek evrende klonlama teknolojisi bile var ama yürüyen merdiven için köle kullanılıyor. Oda zorla kötüler diye gostermeye çalışıyor. Bu abartılmışlk bana saçma geliyor.

Muhtemelen bu adamlar şimdiki oluşum gibi bir oluşuma karşı bir araya gelip devirdiler.Daha sonra yozlaşıp onlar gibi oldular.Saf kötü karakterler olarak işlenirse saçma olur.

Antik silahlar, antik uygarlığın silahlarıydı değil mi?
Asillerin onları nasıl yendiğini bilmiyoruz.

Niye saklıyorlar o zaman kayıp yüzyılı?
Aslında yozlaşmalarını saklıyorlar.Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.Değiştiler ve bunu inatla kabul etmiyorlar.Yahu düşün ki robot üreten bir teknolojin var ama hala yolu kölelere çektiriyorsun.Saçmalığı görebiliyor musun ? Bu adamlar istese bunu gayet yapabilir.Ancak tanrı kompleksine sahip olduklarından dolayı biz yanlış yapmayız düsturu ile ilerliyorlar sürekli.Mesela boş yüzyıl diyoruz bilgi yok diyoruz ama öncesinden de bilgi yok.Onun öncesinde ne vardı,nasıl bir yönetim vardı bunu da bilemiyoruz.Saf kötü olsalar bu kadar süre ayakta durmaları mucize olurdu.

Aslında yozlaşmalarını saklıyorlar.Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.Değiştiler ve bunu inatla kabul etmiyorlar.Yahu düşün ki robot üreten bir teknolojin var ama hala yolu kölelere çektiriyorsun.Saçmalığı görebiliyor musun ? Bu adamlar istese bunu gayet yapabilir.Ancak tanrı kompleksine sahip olduklarından dolayı biz yanlış yapmayız düsturu ile ilerliyorlar sürekli.Mesela boş yüzyıl diyoruz bilgi yok diyoruz ama öncesinden de bilgi yok.Onun öncesinde ne vardı,nasıl bir yönetim vardı bunu da bilemiyoruz.Saf kötü olsalar bu kadar süre ayakta durmaları mucize olurdu.
Değişim de çok temelsiz olur böyle olursa. D.ler birden melek oluyor, Kutsallar canavar. İnsanları çalıştırmaları biraz Oda'nın bize yine kutsal zulmünü göstermek istemesinden kaynaklanıyor. Düşün ki bu adamlar salyangozdan yayın yapabiliyorlar ve konuşabiliyorlar ama radyo ve televizyon yok. Haberler gazeteden alınıyor. Bu teknolojik çelişki sadece köle çalıştırmakta yok.
Birileri tekrar o üç silahı kontrol edip tüm dünyayı ele geçirmesin diye olabilir.
Hatta sümüklü kutsal kötü kalpli kimse ele geçirmesin diye kendisi alıkoyuyordu Plüton olan Shirahoshi'yi.
Fıkra ile tam olarak nasıl bir bağlantısı var acaba?
Fıkra?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık