Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dörtlü Seçim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Malum bu arcta tayfaya biri gelir diyen kişizade sayısı epeyce fazla. Gelecek kişiler arasında öne çıkan üç kişi var. Anket sadece üç kişi arasından, kimin gelme ihtimali daha yüksek ve siz kimin gelmesini isterdiniz onu seçin. Gelelim adaylara.

İlk adayımız;
Nuregami no Cariboo. 210.000.000 gibi muazzam bir ödüle sahip. Logia sınıfı meyvesi var. Bu arkadaşın öne çıkma sebepleri, gemisinin ve tayfasının yok olması, Hasır Şapka Korsanları'nın gemisinde yolculuk yapması, fıçıya hapsedilmeden önceki hareketlerinin ve konuşma tarzının tayfa üyelerine çok benzemesi, seri içinde Rinnegan'a sahip tek kişi olması gibi durumlar. Şahsen benim gelmesini istediğim biri. Gelememe sebepleri de, kötü biri olması, tayfayı öldürmek istemesi, denizkızlarını kaçırması, yüzünden resmen şer akması, Resmide bu:

İkinci adayımız;
Hody Jones. Bu arkadaşın öne çıkma sebeplerini hala anlamış değilim. Savunan kişiler çoğunlukla, tayfaya bir balıkadam lazım olduğu için gelmesi gerektiğini söylüyor. Tayfaya gelmek için özel bir durumu olmamakla birlikte, milyonlarca kişiyi gözünü kırpmadan öldürebilecek biri olması, kendi tayfasındaki adamları kalkan olarak kullanması ve geçmişte işlediği cinayetler, hanesine eksi puan olarak geçiyor. Resmide burda:

Üçüncü adayımız;
Neptune Shırahoshı. Bu tatlı cadının öne çıkma sebepleri de, bir kapakta tayfa ile beraber görünmesi, kendisine yol gösterecek birinin geleceği miti, efsanevi bir gücünün olması ve dünyanın en güzel kadını olması. Eksi yönleri ise, aşırı derecede büyük olması, tayfaya geldiği zaman özel bir pozisyona geçemeyecek olması, ülkesinin refahı için Vivi gibi kalmak isteme olasılığı, korkak ve ağlak biri oluşu. Resmi de bu:

Dördüncü adayımız;
Jinbe. Eski Shichibukailer'den olan Jinbe'nin de gelmesini isteyen kişi sayısı oldukça fazla. Tayfayla birlikte savaşıyor olması ve dümencilik yeteneği, onu öne çıkaran sebepler. Gelmeme olasılığını sağlayan etmenler ise, kaptanla eşit güçte olması, adasını koruma sözü vermesi, tayfaya göre biraz ciddi biri olması. Resmi bu:

Adaylardan sadece listede olanlardan seçiniz. İlla birinin gelmesi şart değil. Anket bu 4 kişi arasında sadece.

Shiroshi gelsin diyenleri anlamıyorum ya.Amacınız nedir :confused: :S
Caribou'nun gelmesini çok isterim hem tayfaya bi logia olur hemde tayfa azda olsa korsan tayfasına benzer.

Ryner Lute

bu arctan adam gelmese daha iyi ama oyumu Cariboo ya verdim

koma

karibo gelmez kendi tayfası var shiroshi gelmez çünkü prenses hody'de luffy almaz cinbei zanetmiyorum
bence bunlardan hiç biri tayfaya katılmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık