Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dök İçini Rahatla

Üstelik 250bin lira aslında 35bin dolar falan. Çok büyük bir meblağa değil.
Reis valla şu muhabbeti de sevmiyorum koca yazıda kücük bir yer alıntıladım ama mesela ekşide de denk geliyorum adam 10 bin TL maaş fazla birşey değil 2 bin dolar falan diyorlar aklıma o tarz şeyler geldi. TL’yi direkt dolara çevirip böyle çıkarımlar yapmayı doğru bulmuyorum lafım direkt sana değil genel. Biraz kendi şartlarımıza göre düşünsek fena olmaz.

edit: 10k TL 2 bin dolar değil biliyorum bu arada.

Reis valla şu muhabbeti de sevmiyorum koca yazıda kücük bir yer alıntıladım ama mesela ekşide de denk geliyorum adam 10 bin TL maaş fazla birşey değil 2 bin dolar falan diyorlar aklıma o tarz şeyler geldi. TL’yi direkt dolara çevirip böyle çıkarımlar yapmayı doğru bulmuyorum lafım direkt sana değil genel. Biraz kendi şartlarımıza göre düşünsek fena olmaz.

Büyük ihtimalle rosi 1 ay önce doların tl karşılığına bakmış olmalı. Şuan 2k dolar 15k tl

Bu şekilde değerlendirme yapıyor olmak kimsenin hoşuna gitmez ama her şeyimiz ithal ve her şeyi dolarla alıyoruz. Bu da yaşam kalitemizi etkiliyor. O yüzden istesen de istemesen de bu çevrimi yapmak zorunda oluyorsun.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık