Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dök İçini Rahatla

Yahu abiciğim dediklerime değil bana saldırmaktan başka yaptığın bir şey yok. Neden böyle yapıyorsun? Ben en azından ti'ye alıyorsam da dediğini alıyorum. Sana kişisel olarak bir hakarette bulunmayan adama laf çakıyorsun aynı seviyede cevap görünce boş yapma diyorsun. Ayrıca dediklerimde haklı olduğumu düşünmesem neden diyeyim? Haksızsam ve hatalıysam bu topluma bi iyilik yap ve hatamdan döndür beni. Bunu dediğime değil de sırf dediklerim hoşuna gitmiyor diye kişiliğime laf ederek yapabileceğini sanmıyorum.
Ne saldırdığım var ne de kişiselleştirdiğim ne de başka bir şey. Eğer sen kişiselleştirirsen cevabını alırsın. Laf çaktığım falan yok yani. Dediklerin hoşuma gidiyor gitmiyor değil ki ciddi bir konuda fütursuzca bilmeden atıp tutuyorsun sadece sonra da gelmiş doğrudan bana laf sallıyorsun. Kusura bakma da seni sivilize etmesi gereken ben değilim sensin. Kişiliğine laf etmedim kişilik nereden çıktı? Sana cevap yazmayacağım bu mesajdan sonra önceden de dediğim gibi boş yapmak istiyorsan aynı bu mesajında yaptığın gibi kendine kendine yapabilirsin. Hala aksini düşünüyorsan da birkaç sayfa öncesine dön ve oku kim neyi nasıl kiminle konuşmuş. İyi forumlar.

Ne saldırdığım ne de kişiselleştirdiğim başka bir şey. Kişiselleştirirsen cevabını alırsın. Laf çaktığım falan yok yani. Dediklerin hoşuma gidiyor gitmiyor değil ki ciddi bir konuda fütursuzca bilmeden atıp tutuyorsun sadece sonra da gelmiş doğrudan bana laf sallıyorsun. Kusura bakma da seni sivilize etmesi gereken ben değilim sensin. Kişiliğine laf etmedim kişilik nereden çıktı? Sana cevap yazmayacağım bu mesajdan sonra önceden dediğim gibi boş yapmak istiyorsan aynı bu mesajında yaptığın gibi kendine kendine yapabilirsin.
Neresini fütursuzca atıp tutuyorum onu demiyorsun, boş yapıyorsun deyip bana laf çakıp boşuna kralını yapıyorsun. Bana laf etmekle harcadığın enerjiyi dediklerime harcadan belki bir işe yarardı ama senin meselen bir subje tartışmak değil, aşağılık insanları görüp kendini iyi hissettirmek. Ortamlarda kadınların iyiliğini düşünüyorum, yanınızdayım dersin kim bilecek

Neresini fütursuzca atıp tutuyorum onu demiyorsun, boş yapıyorsun deyip bana laf çakıp boşuna kralını yapıyorsun. Bana laf etmekle harcadığın enerjiyi dediklerime harcadan belki bir işe yarardı ama senin meselen bir subje tartışmak değil, aşağılık insanları görüp kendini iyi hissettirmek. Ortamlarda kadınların iyiliğini düşünüyorum, yanınızdayım dersin kim bilecek
Durduk yere sataşman tamamen boş yapmak. Hala demiyorsun demişsin bir de utanmadan daha ne kadar anlatacağım ki kaç sayfa anlattım okumamışsın hiçbir şey yani umarım okumamışsındır okuduysan daha üzücü senin adına. Aynen kendimi iyi hissetmek derdim çözmüşsün gerçekten. Bu ettiğin saçma sapan çocukça lafları sana yedirmek için sadece tek bir link atarım aslında ama gerek yok. Hoşçakal trollcüğüm.

Durduk yere sataşman tamamen boş yapmak. Hala demiyorsun demişsin bir de utanmadan daha ne kadar anlatacağım ki kaç sayfa anlattım okumamışsın hiçbir şey yani umarım okumamışsındır okuduysan daha üzücü senin adına. Aynen kendimi iyi hissetmek derdim çözmüşsün gerçekten. Bu ettiğin saçma sapan çocukça lafları sana yedirmek için sadece tek bir link atarım aslında ama gerek yok. Hoşçakal trollcüğüm.
Şimdi de troll olduk iyi mi? Ezberlenilmiş cümlelerinin ikisini destekkesiz sallayıp beklediği tepkiyi görmeyince ben anlamamış oldum tabii. Gizli silahını sonraya sakla, arc sonunda yok edersin beni bebeğim haydi bay

• Like
Tepkiler: KFC
Bunlar hep bilgisizlikten, mesela bu günlerde ne zaman Twit açsam Yunanlarla aramızdaki sıkıntılar geliyor önüme ama konunun Yunanlar tarafından neye karşılık geldiğini, hak iddialarında neye dayandıklarını hiç göremedim. Tamamen bizim tarafımızdan bakışlarla dolu bir kaç bilgi içerikli flood var onları da arayıp bulmak zorundayız. @Master of Puppets'in verdiği oranlar beni şaşırttı ben durumumuzun çok daha kötü olduğunu rakipsiz olduğumuzu sanıyordum.

İşin özü bilgi ile konuşan çok az canlı var koskoca ülkede, haliyle umutsuzluk da umut da tutunmak isteyeni alıp götürüyor.

Bunlar hep bilgisizlikten, mesela bu günlerde ne zaman Twit açsam Yunanlarla aramızdaki sıkıntılar geliyor önüme ama konunun Yunanlar tarafından neye karşılık geldiğini, hak iddialarında neye dayandıklarını hiç göremedim. Tamamen bizim tarafımızdan bakışlarla dolu bir kaç bilgi içerikli flood var onları da arayıp bulmak zorundayız. @Master of Puppets'in verdiği oranlar beni şaşırttı ben durumumuzun çok daha kötü olduğunu rakipsiz olduğumuzu sanıyordum.
Yunan'ın ne dayanağı olabilir? Anakaradan 580 kilometre ötedeki adasının ne deniz alanı olabilir? Yunanlar adam olsun önce.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık