Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dök İçini Rahatla

Demek ki neymiş sadece bir doktora güvenip tedavi olunmamalıymış. Geçtiğimiz hafta doktora gittim bana 2 teşhis koydu. Prostat iltihabı ve aşırı aktif mesane. 2 tane ilaç verdi bunlardan bir tanesi birazda ağır bir ilaç üstelik. Bugün yine gittim doktora o doktorun yaptığı testleri gösterdim. Adam aynı testlere bakarak sende prostat iltihabı olduğunu sanmıyorum sadece mesane sorunun var diyip onun yazdığı iki ilaç yerine şunu kullan diyip başka bir ilaç verdi. Umarım sadece mesane sorunu vardır .
Benzer bir şey annemin başına gelmişti, bir tane doktora gittiğinde "Bir şeyin yok." diyip geri yollamışlar, annem de yakın arkadaşı olan bir doktora da söylemiş, o hemen başka bir hastaneye gitmesini söyleyince başka bir hastaneye gitti, öğrendik ki apandisti patlamak üzereymiş hastaneye girdiği gibi ameliyata aldılar sonra. Sağlık gibi önemli bir konuda doktorların fikir ayrılığı yaşaması, kiminin öyle kiminin böyle demesi çok riskli bir durum cidden.

2 yıl saç uzatmak ne la? İnsan sıcaktan falan da mı rahatsız olmaz ?
Benimki 2,5 yıl oldu (hatta 32 ay sanırım) :fool: Mart ayında biraz kısaltırmayı planlıyordum ama tam "Bu hafta gideyim." dediğim gün karantina olayları başladı. Uzuyor öyle hâlâ.

2 yıllık saçı kestim. Rüzgarı yeniden kafamda hissediyorum. :fool:
Ben de kestirsem mi yoksa sadece kısaltıp yola devam mı etsem biraz kararsız kaldım.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık