Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dök İçini Rahatla

'Genel Sohbet' forumunda Raiden tarafından 8 Ağu 2016 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 2,042
    Üyelik Tarihi2 May 2018
    Ben bayağıdır böyle yaşadığım için çok fark etmiyor. Virüs olmasa düz tatil olsa sadece berbere, kart borcunu ödemeye falan çıkardım dışarı. Asosyalliğin faydaları. :(

Bende sadece nefes darlığı var 4-5 gündür. Ara ara göğsüm ağırıyor. Bazen aldığım nefes yetmiyor sanki. Onun dışında ateş ya da öksürük yok. Psikolojik midir sizce? :(

2. AntiNewEra (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,421
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Normal bir soğuk algınlığı göğüs ağrısı yapar zaten. Batma şeklinde mi ağrılar ?

3. 01746 Ro shi nan te D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

01746 Ro shi nan te (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 7,776
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Sen gene de doktora görün. Herkeste aynı şekilde seyredecek diye bir kural yok.

4. dX Je suis un demi-humain essayant d'être humain

dX (Je suis un demi-humain essayant d'être humain)
    Mesaj Sayısı 6,012
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Mood dusuk hali hazirdayken enerjide dusuk. Toparlamam gerekiyor.

5. Mesaj Sayısı 2,042
    Üyelik Tarihi2 May 2018
    Sanki bir ağırlık var bir şey oturuyormuş gibi. Nefes alıp verirken hissediyorsun o ağırlığı. Ama batma falan yok. :D psikolojiktir heralde ya. Özellikle bugünkü artışı görünce çok moralim bozuldu. İtalya gibi olucaz 3 hafta sonra her gün yüzlerce kişi ölecek ülkede

6. AntiNewEra (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,421
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Batma hissi olur soğuk algınlığında genelde, ama sendeki daha geniş yüzeye etki ediyor gibi gözüküyor anladığım kadarıyla. Nefesine de etki ediyorsa zaten öyle olmalı.
    Zencefil varsa evde ballı zencefilli bi çay yap iç, rahatlarsın.

7. red john Tiger Tiger

red john (Tiger Tiger)
    Mesaj Sayısı 643
    Üyelik Tarihi24 Ara 2016
    Ailem yok demesine rağmen dün şehir değiştirdim.Sabahtan beri bir kuru kuru öksürmeler boğaz ağrıları falan hayırlısı bakalım.

8. Nico Robin Ameonna

Nico Robin (Ameonna)
    Mesaj Sayısı 680
    Üyelik Tarihi6 Tem 2009
    Üniversiteler tatil edildiğinde memlekete gitmemiştim. Bugün yaza kadar okulların açılmayacağını öğrenince gitmeye karar verdim. Otobüse binerken içim burkuldu. Sanki bir daha hiç gelemeyecek gibi hissediyorum. Son senemin böyle biteceğini hiç düşünmemiştim.

9. Siyah Ateş (KING)
    Mesaj Sayısı 4,590
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Dostum dikkatli ol, girip çıktığın mekanlara özen göster ve kesinlikle sosyal medyadan ya da başka bir mecradan ulaşma kadına.

Bütün her şeyi öğrenmek istiyorsan bulunduğun il ya dailçedeki aile mahkemelerine git, hakkında uzaklaştırma kararı verildiğini içeriğini öğrenmek istediğini söyle, dosyayı inceleyebilirsin.

10. AntiNewEra (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,421
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Hayırlı uğurlu olsun şimdiden.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık