Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 852 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. One Piece Film Gold ile ilgili son bilgiler ve sohbet başlığı için Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz.

Dök İçini Rahatla

'Genel Sohbet' forumunda Raiden tarafından 8 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 1,677
    Üyelik Tarihi17 Nisan 2011
    Bu arkadaşa katılıyorum YGS ve KPSS farklı formatlar. Bir de ben Lisans KPSS için değil Ön Lisans için denicem ilk sonrasında Lisans.

Neyse bir kaç kaynak buldum, Yedi İklim öneriyor hocalar. Onu alıcam.

2. Shakky Üye

Shakky (Üye)
    Mesaj Sayısı 721
    Üyelik Tarihi13 Eylül 2016
    2 yıldır boktan bir hayat içinde cebelleşiyorum. Son sınıfa gelip okulu boşladım, net bir şekilde mezun olamayacağım. Ailemin güvenine ihanet ettim. Yakınımda olan insanları birer birer kaybediyorum. Beni geri kazanmak için aylarca mücadele eden insanlar bunlar. Benim gibi varoluş sancısı yaşayan 2 insan haricinde halimi anlayan biri yok. Yakın arkadaşlarımla iletişimimi kaybettim. Ciddi hayal kırıklıkları oluşturdum insanlarda. Kendi hayallerime ihanet ettim. Olmak istediğim kişiye ihanet ettim. Eskiden beri olan psikolojik sorunlarımla, keşin biri oldum çıktım.

İstedim ki insanlar özlem duyduklarında bana yanlarında olabileyim. İstedim ki onlar hayallerime inandıklarında kendimi ispat edebileyim. İstedim ki onlar bana “Neden böylesin?” dediklerinde kendim de inandığım bir cevap vereyim. İstedim ki onlar yüzüme heyecanla baktıklarında aynı şekilde duygularına karşılık verebileyim. Çok istedim de, yapamadım işte. Olamadım.

Bugün en yakın arkadaşlarımdan birini, bir daha toparlayamayacağım şekilde kırdım. Yapamayacağım çünkü, o benden onu ikna etmemi isteyecek ben yapamayacağım. Çünkü ne kadar çok sevsem de yakınımdaki insanları, kendimi var edebilme şeklime yenik düşüyor sevgim ve hayallerim.

Hiçbir şey yapmamak istiyorum, yapamıyorum.

3. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 4,951
    Üyelik Tarihi13 Kasım 2014
    Bu konuyu her nedense seviyorum fakat beni üzüyor da. Örnek üstte yer alıyor. Neyse ben de bir şeyler yazayım.

Acayip keyifsizim. Boş durmak beni yiyip bitiriyor. Şu sıralar bitmekteyim. Ruhsuzlaştım. Bir şey hissetmemeye başladım.

Edit: Yukarıdaki arkadaşın iç dökmesine sevindim.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 6, Ziyaretçi: 1)

1. Alpamis,
  2. Ghost,
  3. Mercury,
  4. Nekomamushi,
  5. Shakky
Yukarı Çık