Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 863 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Golden Week tatilinden dolayı bu hafta Jump çıkmayacak. Bu sebeple bu hafta One Piece yok. Ayrıntılar
    Duyuruyu Kapat
  3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  5. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dök İçini Rahatla

'Genel Sohbet' forumunda Raiden tarafından 8 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Dark King Rayleigh

Dark King (Rayleigh)
    Mesaj Sayısı 1,775
    Üyelik Tarihi13 Şubat 2014
    Ciddi ciddi Yeni Zelanda'ya dil okuluna gidip sonrasında da oraya yerleşmeyi düşünmeye başladım. Şu an baya bi araştırma yapıyorum. Mutlu değilim burada ve bir şeyler yapmak istiyorum artık, o yapacağım yer de burası değil. :(

2. Eserovic Kral adamsın Zoro

Eserovic (Kral adamsın Zoro)
    Mesaj Sayısı 1,486
    Üyelik Tarihi1 Mart 2013
    Yasal çalışma izni yoktu galiba yeni zellenda dil okulları için. Gidip de çalışmayı düşünüyorsan sıkıntı yaşıyabilirsin, ben de avusturalya için araştırıyorum. Yasal çalışma hakkında oluyor haftada 20 saat.

3. Dark King Rayleigh

Dark King (Rayleigh)
    Mesaj Sayısı 1,775
    Üyelik Tarihi13 Şubat 2014
    Orda da var haftada 20 saat çalışma izni, biraz araştırdım. Çalışmak şart zaten oralarda, yoksa zor.

4. Shanks We are eternal, all this pain is an illusion

Shanks (We are eternal, all this pain is an illusion)
    Mesaj Sayısı 953
    Üyelik Tarihi8 Ocak 2010
    Yeni Zelanda da, Avustralya da pahalı baya. Ama Yeni Zelanda miss gibi ülke, dert yok tasa yok koyun beslersin böyle çok güzel. :D

5. Shanks We are eternal, all this pain is an illusion

Shanks (We are eternal, all this pain is an illusion)
    Mesaj Sayısı 953
    Üyelik Tarihi8 Ocak 2010
    IŞİD yok, Pkk, tak bilmemne vs vs yok. Toplasan 100 tane falan Türk vardır. Mis gibi ülke işte, koyun bahane.

6. Gutts Trafalgar D. Water Law

Gutts (Trafalgar D. Water Law)
    Mesaj Sayısı 1,794
    Üyelik Tarihi23 Ağustos 2014
    Kazak bir kızla konuşuyorum. Sizin ülkeyi ve dilinizi çok seviyorum falan diyor. Sonrasında İstanbul'da okumak istedim ama terör saldırılarından dolayı annem izin vermedi dedi.

Vay arkadaş ya. Sovyet artığı dandik bir üçüncü dünya ülkesi vatandaşı için bile gidilmesi tehlikeli bir ülke izlenimi almışız. Yersen dünya bizi kıskanıyor.

Abi ülkeyle olan ilişkim garip. Hani kendim ülkeye sövüyor her fırsatta yerin dibine sokuyorum. Ama yabancıların olduğu ortamlarda çok haklı bile olsa en ufak bir olumsuz söz damarıma dokunuyor ve üzüyor.

7. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,799
    Üyelik Tarihi27 Nisan 2013
    Ben ygs kasıyorum. Konu ve soru tarzının çok değiştiğini sanmıyorum. Palme konu özetli tarih soru bankasını tavsiye edebilirim.
    Coğrafya'yı ben kitaptan anlamıyorum YouTube'da hocalara geldik kanalının iyi bir anlatımı var. Ama soru bankası olarak fem, palme, karekök, fdd bu yayınlar pişman etmez derim. Yine de bana güvenme biraz da internetten araştır çünkü bazı iyi yayınların da kötü soru sorduğu ders olabiliyor.

8. Clinkx Üye

Clinkx (Üye)
    Mesaj Sayısı 212
    Üyelik Tarihi18 Ocak 2012
    Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum genel olarak Palme iyidir bence.Bunların üstüne konu anlatım noktasında youtube da Benim Hocam ve Atlas Akademiyi tavsiye edebilirim.Sözel dersler üstündeki ön yargımı kırmama çok yardımcı olmuştur bu iki kanal.

9. Taisho İllede Canısı!

Taisho (İllede Canısı!)
    Mesaj Sayısı 2,281
    Üyelik Tarihi7 Ocak 2015
    Kpss ile ygs aynı format değil arkadaşlar özellikle tarih kısmı ygs düşündürmeye yönelik sorular sorarken kpss de ezber sorular sorulur. Bilgiyi ölçer bilirsen yaparsın.

10. Mesaj Sayısı 2,028
    Üyelik Tarihi17 Nisan 2011
    Bu arkadaşa katılıyorum YGS ve KPSS farklı formatlar. Bir de ben Lisans KPSS için değil Ön Lisans için denicem ilk sonrasında Lisans.

Neyse bir kaç kaynak buldum, Yedi İklim öneriyor hocalar. Onu alıcam.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık