Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dök İçini Rahatla

'Genel Sohbet' forumunda Raiden tarafından 8 Ağu 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eserovic Zoro ve Guts vs all

  Eserovic (Zoro ve Guts vs all)
  Mesaj Sayısı 1,847
  Üyelik Tarihi1 Mar 2013
  Yasal çalışma izni yoktu galiba yeni zellenda dil okulları için. Gidip de çalışmayı düşünüyorsan sıkıntı yaşıyabilirsin, ben de avusturalya için araştırıyorum. Yasal çalışma hakkında oluyor haftada 20 saat.
   
 2. Dark King Rayleigh

  Dark King (Rayleigh)
  Mesaj Sayısı 1,958
  Üyelik Tarihi13 Şub 2014
  Orda da var haftada 20 saat çalışma izni, biraz araştırdım. Çalışmak şart zaten oralarda, yoksa zor.
   
 3. Shanks Moderatör

  Shanks (Moderatör)
  Mesaj Sayısı 1,583
  Üyelik Tarihi8 Oca 2010
  Yeni Zelanda da, Avustralya da pahalı baya. Ama Yeni Zelanda miss gibi ülke, dert yok tasa yok koyun beslersin böyle çok güzel. :D
   
 4. Shanks Moderatör

  Shanks (Moderatör)
  Mesaj Sayısı 1,583
  Üyelik Tarihi8 Oca 2010
  IŞİD yok, Pkk, tak bilmemne vs vs yok. Toplasan 100 tane falan Türk vardır. Mis gibi ülke işte, koyun bahane.
   
 5. Gutts Trafalgar D. Water Law

  Gutts (Trafalgar D. Water Law)
  Mesaj Sayısı 1,848
  Üyelik Tarihi23 Ağu 2014
  Kazak bir kızla konuşuyorum. Sizin ülkeyi ve dilinizi çok seviyorum falan diyor. Sonrasında İstanbul'da okumak istedim ama terör saldırılarından dolayı annem izin vermedi dedi.


  Vay arkadaş ya. Sovyet artığı dandik bir üçüncü dünya ülkesi vatandaşı için bile gidilmesi tehlikeli bir ülke izlenimi almışız. Yersen dünya bizi kıskanıyor.

  Abi ülkeyle olan ilişkim garip. Hani kendim ülkeye sövüyor her fırsatta yerin dibine sokuyorum. Ama yabancıların olduğu ortamlarda çok haklı bile olsa en ufak bir olumsuz söz damarıma dokunuyor ve üzüyor.
   
 6. Bavs Hepsi manyak bunların.

  Bavs (Hepsi manyak bunların.)
  Mesaj Sayısı 1,831
  Üyelik Tarihi27 Nis 2013
  Ben ygs kasıyorum. Konu ve soru tarzının çok değiştiğini sanmıyorum. Palme konu özetli tarih soru bankasını tavsiye edebilirim.
  Coğrafya'yı ben kitaptan anlamıyorum YouTube'da hocalara geldik kanalının iyi bir anlatımı var. Ama soru bankası olarak fem, palme, karekök, fdd bu yayınlar pişman etmez derim. Yine de bana güvenme biraz da internetten araştır çünkü bazı iyi yayınların da kötü soru sorduğu ders olabiliyor.
   
 7. Clinkx Üye

  Clinkx (Üye)
  Mesaj Sayısı 212
  Üyelik Tarihi18 Oca 2012
  Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum genel olarak Palme iyidir bence.Bunların üstüne konu anlatım noktasında youtube da Benim Hocam ve Atlas Akademiyi tavsiye edebilirim.Sözel dersler üstündeki ön yargımı kırmama çok yardımcı olmuştur bu iki kanal.
   
 8. Taisho İllede Canısı!

  Taisho (İllede Canısı!)
  Mesaj Sayısı 2,836
  Üyelik Tarihi7 Oca 2015
  Kpss ile ygs aynı format değil arkadaşlar özellikle tarih kısmı ygs düşündürmeye yönelik sorular sorarken kpss de ezber sorular sorulur. Bilgiyi ölçer bilirsen yaparsın.
   
 9. Mesaj Sayısı 2,525
  Üyelik Tarihi17 Nis 2011
  Bu arkadaşa katılıyorum YGS ve KPSS farklı formatlar. Bir de ben Lisans KPSS için değil Ön Lisans için denicem ilk sonrasında Lisans.

  Neyse bir kaç kaynak buldum, Yedi İklim öneriyor hocalar. Onu alıcam.
   
 10. Shakky Üye

  Shakky (Üye)
  Mesaj Sayısı 3,153
  Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
  2 yıldır boktan bir hayat içinde cebelleşiyorum. Son sınıfa gelip okulu boşladım, net bir şekilde mezun olamayacağım. Ailemin güvenine ihanet ettim. Yakınımda olan insanları birer birer kaybediyorum. Beni geri kazanmak için aylarca mücadele eden insanlar bunlar. Benim gibi varoluş sancısı yaşayan 2 insan haricinde halimi anlayan biri yok. Yakın arkadaşlarımla iletişimimi kaybettim. Ciddi hayal kırıklıkları oluşturdum insanlarda. Kendi hayallerime ihanet ettim. Olmak istediğim kişiye ihanet ettim. Eskiden beri olan psikolojik sorunlarımla, keşin biri oldum çıktım.

  İstedim ki insanlar özlem duyduklarında bana yanlarında olabileyim. İstedim ki onlar hayallerime inandıklarında kendimi ispat edebileyim. İstedim ki onlar bana “Neden böylesin?” dediklerinde kendim de inandığım bir cevap vereyim. İstedim ki onlar yüzüme heyecanla baktıklarında aynı şekilde duygularına karşılık verebileyim. Çok istedim de, yapamadım işte. Olamadım.

  Bugün en yakın arkadaşlarımdan birini, bir daha toparlayamayacağım şekilde kırdım. Yapamayacağım çünkü, o benden onu ikna etmemi isteyecek ben yapamayacağım. Çünkü ne kadar çok sevsem de yakınımdaki insanları, kendimi var edebilme şeklime yenik düşüyor sevgim ve hayallerim.

  Hiçbir şey yapmamak istiyorum, yapamıyorum.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık