Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dök İçini Rahatla

Hatanin bedelini insan neden agir oder? Insanin bir hayali varsa ve o hayal ne olursa olsun sacma olsa bile ondan vazgecmemesi onu aptal yapar mi?

Bir şeyi yaşamadan anlamak mümkün değilmiş. Hayatın insana her zaman için öğreteceği bir şeyler varmış. İlginç bir zamanda yaşıyoruz.

Insanlar neden bir sey basarinca hayal kurup o konuda sonsuza kadar basarili olacagini zannedip kendini bir sey sanir? Bu durum bende de var maalesef. Yani bilincdisimizdan mi kaynaklaniyor yoksa insan dogasi geregi mi boyle hic anlamis degilim.

Insanlar neden bir sey basarinca hayal kurup o konuda sonsuza kadar basarili olacagini zannedip kendini bir sey sanir? Bu durum bende de var maalesef. Yani bilincdisimizdan mi kaynaklaniyor yoksa insan dogasi geregi mi boyle hic anlamis degilim.
Çünkü hoşumuza gidiyor. :bilmem:

Lisede "lan şu kadar para alsam aylık yeter daha ne isterim " dediğim paraları neredeyse kazanmaya başladım ama cidden yetmiyormuş . Evlenmeden tek kişi yaşamak zor.

Kötü olacak diye çıktığım yere "en güzel gunlerimden biriydi" olarak döndüm. Önyargı tokat gibi çarptı yine yüzüme.

Keşke inek bir öğrenci olsaydım. Okul zaten 1 sene uzadı ve ben sınavlara kalmış iki gün oturmuş kitap okuyorum. Büyük gerizekalıyım.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık