Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dök İçini Rahatla

'Genel Sohbet' forumunda Raiden tarafından 8 Ağu 2016 tarihinde açılan konu

1. Mercury (:()
    Mesaj Sayısı 4,108
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Ben yanlış anlamışımdır bence. Son zamanlarda yanlış ya da eksik anlama üzerine master yapıyorum da. :D Çok acayip, cins cins insanlar var. Ben de bu tarz kişilerden çok hoşlanmıyorum, hele senin bahsettiğin tipten, yapacak pek bir şey yok yani. :(

2. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Dr. Hiluluk (Kono sekai, ovara seru va.)
    Mesaj Sayısı 1,863
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Ya orada anlatmak istediğim aslında genel duyduğum rahatsızlıktı yani onu örnek vermek istemiştim. :D Sorun değil ama. :D

3. Mercury (:()
    Mesaj Sayısı 4,108
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Geçen kafamı duvara çarptım ben, hep ondan oluyor bunlar. :oleyo2:

4. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Mesaj Sayısı 1,863
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Yok yav est. :D

5. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Mesaj Sayısı 1,863
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Zamanında Nadir vardı arkadaşım. Olm kaçma şu okuldan gidek iki ilim irfan öğren derdi. Kendisi şu an 2. Üniversiteyi okuyor.

Neyse işte, dinlemedim adamı. Bak şimdi, internetten ders çalışacak kaynak aramakla uğraşıyorum. Halbuki uğraşmamam lazım. Ben nasıl matematik çalışayım lan, benim uzmanlığım sayıyla değil büyülerle. Cebir bilsem gelmişim 22 yaşıma, burada ne işim var?

6. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,787
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Otelde calısıyorum. Bulunduğum departmanda benle aynı işi yapan 5 kişi daha vardı. Benle beraber 6 kişi. Dün hepsi işten çıkarıldı bir olaya karıştıkları için. Bir ben kaldım. Çıkarılanlardan biri de en yakın arkadaşımdı. Şimdi tek kaldım çok lanet bir durum hiç bu kadar çalışma isteğimi kaybettiğim olmamıştı. Ama mecbur.. Düşünsenize birgün 6 kişi çalışıyorsunuz ertesi gün yalnızsınız kimse kalmamış.

7. NiTian ErXing Alfaðir

NiTian ErXing (Alfaðir)
    Mesaj Sayısı 9,658
    Üyelik Tarihi1 Oca 2009
    İşe iade davası açsınlar.

8. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,787
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Sebepsiz çıkarılmadılar ve kendileri istifa ettiler. İstifa ederseniz sicilinize işlemez falan demişler.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Yukarı Çık