Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dök İçini Rahatla

'Genel Sohbet' forumunda Raiden tarafından 8 Ağu 2016 tarihinde açılan konu

1. Dr. Hiluluk Akasuna

Dr. Hiluluk (Akasuna)
    Mesaj Sayısı 3,748
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Yok yav est. :D

2. Dr. Hiluluk Akasuna

Dr. Hiluluk (Akasuna)
    Mesaj Sayısı 3,748
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Zamanında Nadir vardı arkadaşım. Olm kaçma şu okuldan gidek iki ilim irfan öğren derdi. Kendisi şu an 2. Üniversiteyi okuyor.

Neyse işte, dinlemedim adamı. Bak şimdi, internetten ders çalışacak kaynak aramakla uğraşıyorum. Halbuki uğraşmamam lazım. Ben nasıl matematik çalışayım lan, benim uzmanlığım sayıyla değil büyülerle. Cebir bilsem gelmişim 22 yaşıma, burada ne işim var?

3. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,820
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Otelde calısıyorum. Bulunduğum departmanda benle aynı işi yapan 5 kişi daha vardı. Benle beraber 6 kişi. Dün hepsi işten çıkarıldı bir olaya karıştıkları için. Bir ben kaldım. Çıkarılanlardan biri de en yakın arkadaşımdı. Şimdi tek kaldım çok lanet bir durum hiç bu kadar çalışma isteğimi kaybettiğim olmamıştı. Ama mecbur.. Düşünsenize birgün 6 kişi çalışıyorsunuz ertesi gün yalnızsınız kimse kalmamış.

4. NiTian ErXing Alfaðir

NiTian ErXing (Alfaðir)
    Mesaj Sayısı 15,010
    Üyelik Tarihi1 Oca 2009
    İşe iade davası açsınlar.

5. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,820
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Sebepsiz çıkarılmadılar ve kendileri istifa ettiler. İstifa ederseniz sicilinize işlemez falan demişler.

6. kaeryuu Üye

kaeryuu (Üye)
    Mesaj Sayısı 57
    Üyelik Tarihi29 Eyl 2017
    Çok uzun zamandır hissiz ve tepkisizdim. Çok uzun zamandır yalanlarla yatıp kalkıyordum. Çok uzun zamandır hayat bu kadar güzel olmamıştı. Çok uzun zamandır sevemiyordum. Çok uzun zamandır gülümsemiyordum. Çok uzun zamandır zaman bu kadar uzamamıştı. Renkleri görebiliyorum. Şarkıları duyabiliyorum. Sabaha kadar alıp verilen nefes sesi hiç bu kadar duyulamazdı. Bu kadar soyutlanamazdı. Teşekkürler. :fool:

7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,808
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Mutluluğun formülü çok açık. Bir sen bir ben bir de bebek mi yoksa? :oleyo2:

8. kaeryuu Üye

kaeryuu (Üye)
    Mesaj Sayısı 57
    Üyelik Tarihi29 Eyl 2017
    Yok ben duygusuz bir adamım sanırım.Uyuyup uyanınca geçti... Yazık lan bana...

9. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,808
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    O kadar zamandır uyumuyormuşsun demek. İlginç lan.

10. Euron Greyjoy (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,349
    Üyelik Tarihi3 Ara 2018
    Buraya yazmak istediğim çok özel şeyler varda. Neyse.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık