Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dök İçini Rahatla

'Genel Sohbet' forumunda Raiden tarafından 8 Ağu 2016 tarihinde açılan konu

1. Mercury (:()
    Mesaj Sayısı 4,220
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Benim dediklerimin yanında çok basit kalıyor artık o :artiz::oleyo:

2. Hakuba-EneL Shi Xing

Hakuba-EneL (Shi Xing)
    Mesaj Sayısı 1,471
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    Öğrencimisin ?

3. Siyah Ateş (KING)
    Mesaj Sayısı 2,573
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Kesinlikle, hedefe ulaşmak için verilen mücadele bana daha çok hazz veriyor.

4. Mercury (:()
    Mesaj Sayısı 4,220
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Hemen hemen herkeste böyledir bu, onu demek istiyorum. 400 yıl önce yaşayan padişah bile bunu diyor yani :D

5. Siyah Ateş (KING)
    Mesaj Sayısı 2,573
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Yolunda gitmeyen bir şeyler var!

6. Ben: Dersi kaçırdığımdan dolayı, utana sıkıla ders hakkında kesinlikle araştırarak bulamayacağım, sormak zorunda olduğum bir soruyu; sorabileceğim en açık şekilde nazikce sorarım.
    Bölüm Grubu: 120 kişi görür; 0 cevap. Mesajım mavi olur ve öylece kalır.

Birkaç Saat sonra Başkası: Ne kadar salakça bir soru sorabilirim diye kafa yorulsa bile sorulamayacak kadar salakça bir soru sorarak; Google kullanmaktan bile aciz olduğunu belli eder.
    Bölüm Grubundaki Erkekler: Kanka şöyle şöyle olacakmış. Akşama gel pes atalım
    Bölüm Grubundaki Kızlar: Boşver soruyu şimdi. Akşam sana gelelim ye bizi bitir bizi.

Tamam derslerin çoğuna gitmiyorum ama yok muamelesi görmek de canımı sıkıyor. En az 3-4 defa böyle oldu.

7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 18,518
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Usta. Şöyle düşün. Onlar sana cevap verebilecek kabiliyetten yoksunlar demek ki. Ellerinden gelen tek şey Google'ın nasıl kullanıldığını sorabilmek ya da anlatabilmek demek. Ne yapsınlar? :(

8. Olayın sorunun kalitesi ile alakası yok ya. Adam/kadın bakıyor; ben bunu tanımıyorum kim bu yıkık deyip cevaplamıyor soruyu. :(

@xCompqtor siz bir ara konuya yazdınız ama o ara yürüdüğümden okumadım mesajınızı. Sonra kaldırmışsınız. :(

9. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 18,518
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Yok ya. O sırada yürüyorlardır.

10. Siyah Ateş (KING)
    Mesaj Sayısı 2,573
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Özel mesaj at, bu şekilde cevap alabileceğini düşünüyorum.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık