Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dök İçini Rahatla

'Genel Sohbet' forumunda Raiden tarafından 8 Ağu 2016 tarihinde açılan konu

1. Eustass Captain Kidd (yavşanks)
    Mesaj Sayısı 8,568
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Para.

2. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Dr. Hiluluk (Kono sekai, ovara seru va.)
    Mesaj Sayısı 2,043
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Orası zaten allah'ın emri, HBK isminin sırf +5 milyon dolar kazancı var şirket için. Benim sinirime giden sırf Arabistan'da yapılacak şov için böyle birşeye girişmeleri.

3. Eustass Captain Kidd (yavşanks)
    Mesaj Sayısı 8,568
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Arabistandaki mevzuyu bilmiyorum.Supershowdown ppvsini hala izlemedim.

4. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Dr. Hiluluk (Kono sekai, ovara seru va.)
    Mesaj Sayısı 2,043
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Ben sadece HHH vs Taker' ı izledim. Maç çok yavaş geçti. WM 27' deki maçı mumla arattı. Normal olarak.

5. UranyumX Üye

UranyumX (Üye)
    Mesaj Sayısı 309
    Üyelik Tarihi5 Ara 2017
    Sağlık çalışanlarına şiddeti sonuna kadar destekliyorum! Döven arkadaşların elleri dert görmesin.
    Bacağı yanmış bir hastayı 1 saat bekletip, oradan oraya gönderip, her ağzını açtığında insanı azarlayan ve sen beklerken, kendi tanıdığı geldiğinde şakalaşa şakalaşa o yeni gelenin işlerini hemen halledip gönderen bu mahlukları az bile dövüyorlar.

Not: Kimse bu mesajıma karşı çıkan ya da destekleyen mesaj atmasın, sadece şimdi ben de birini dövmemek için içimi burada boşaltıyorum.

6. Siyah Ateş (KING)
    Mesaj Sayısı 2,573
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Hiç doktor ya da sağlık çalışanı dövmedim ama ramak kaldığı anlar oldu.
    Bana sorarsan, hepsi değil ama bazıları gerçekten dayağı hakediyor, hatta fazlasını hakediyor. Devlette bunları korumanın derdinde, ilerde hakları artacak ve iyice dertleri çekilmez olacak, sonrasında daha da çok dayak yiyecekler...

7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 18,518
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Önce not okumayı öğren, sonra döversin. :oleyo:

8. AntiNewEra (Üye)
    Mesaj Sayısı 871
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Grip adama sen kansersin diyip kemoterapiye sokmuşlar ya :/

Sonuçta dünyanın en büyük 3 ekonomik çarkı uyuşturucu, silah ve ilaç. Türkiye'de doktorlar ve hastaneler yabancı ilaç ve medikal cihaz firmalarından rüşvet alıyorlar hastaları o ilaçlara ve aletlere yönlendirmek için. Buna da bi dur denilemiyor tahminimce devlet tarafından ekonomik sebeplerden dolayı. Bireysel bazda mümkün olduğunca hastanelerden/doktorlardan uzak durmaktan başka yapılabilecek bir şey yok diye düşünmekteyim.

9. Siyah Ateş (KING)
    Mesaj Sayısı 2,573
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Memleketteki en iyi hastahanelerden birisi, kanser tedavisi için sıra bekleyen hastaların serzenişi: ''Hem paramızı alıyorsunuz, hem de sağlığımızı!'' Bazıları kanser tedavisine başlamadan önce çok daha iyi olduğunu söyler...

İnsan ara ara yolunda gitmeyen bir şeyler varmış hissine kapılıyor ama pek ilgili olduğum bir alan olmadığından çok da bir şey söyleyemiyorum ama seninkine yakın düşüncelerim var.

10. Bir kitap okuduğumda; bir film, dizi ya da animeyi bitirdiğimde içimi bir boşluk kaplıyor. Hemen ardından da üzülüyorum. Geçen Felatun Bey İle Rakım Efendi diye bir kitap okudum mesela. Kitabı bitirince bir gün üzgün gezdim. Veya ne bileyim. Güzel bir film izliyorum cümlenin başında da dediğim gibi; film bitince üzülüyorum. Çok ağır ruh hastasıyım sanırım. Ne filmdi be deyip sevineceğime tüh bitti diye üzülüyorum.

Bu mutlu anların sonunda da oluyor mesela. Güzel bir gün bitiyor. Ulan ne gündü demek yerine; tüh böyle bir gün uzun süre gelmez diyorum. Çok yıkık bir insanım. :(

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık