Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dök İçini Rahatla

'Genel Sohbet' forumunda Raiden tarafından 8 Ağu 2016 tarihinde açılan konu

1. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Dr. Hiluluk (Kono sekai, ovara seru va.)
    Mesaj Sayısı 1,841
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Bilemiyorum Altan, bilemiyorum.

2. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Mesaj Sayısı 1,841
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Bir 7-8 sene önce olsa sırf isimlerini duyduğum için bile çıldıracağım Brother of Destruction vs DX maçı çok yakında gerçekleşecek. Ama sorun şu ki, adamlar artık 50-55 yaşlarına kapağı attılar ve kıçı göbeği büyüttüler. Ve gram heyecan vermiyor bu maç bana. Shawn Michaels'ın kariyer sözünü yemesi de cabası...

Dört isim de çok büyük saygı duyduğum isimler, neden artık ununu eledikten sonra böyle bir işe girişirler ki?

Çok karmaşık duygular içerisindeyim.

3. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 6,501
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    @Dr. Hiluluk insanlara karşı mütevazi ve sakin
    birisin ama sinirsel sıkıntıların olduğu için yanlış bir vakitte yanlış kişilere patlıyorsun ve bu durumda sevdiğin kişileri de kırmış oluyorsun ve sonradan pişman oluyorsun ama elinden de bir şey gelmiyor doğru muyum ?

Kardeşim bir yardımı olur mu bilmiyorum ama ara sıra geç yatmaya çalış.
    Mesela ben her gün gece saat 3-4 den erken yatmıyorum ve bu kendimle baş başa kalmamı sağlıyor. Uykusuzluk ve gecenin sessizliği bana çok iyi geliyor ve beni sakin tutuyor. Biraz zararlı ama bu da kendime göre bir çözümüm. Gece vakti arkadaşlarımın bir sorunu olduğu zaman hep bana yazarlar çünkü uyanık olduğumu bilirler. Eğer gece vakti bir derdin olursa bana yazabilirsin gerekirse numaramı bile veririm.

4. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Mesaj Sayısı 1,841
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Doğru denebilir. Kontrolü kaybettiğim durumlar olabiliyor.

Bundan bir ay öncesine kadar ise gece 3-4'den aşağı ben de uyumazdım, hatta buralara da yazardım.

Yardımın için çok teşekkür ederim, olur, konuşabiliriz.

5. AntiNewEra (Üye)
    Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Hepsi biyolojik dengenin bozukluğundan kaynaklı. Hormonların, enzimlerin vs. dengesiz salgılanıyorlar.
    Sana önerim her gün aynı saatte (erken) yatıp, her gün aynı saatte (erken) kalkman ve 3 öğün yemeğini düzenli bir şekilde her gün aynı saatte yemen.
    Edit : içkiyi, sigarayı, uyuşturucuyu da bırakıyorsun tabi.
    Edit 2 : mümkünse spor yapıyorsun, değilse her gün yürüyüş yapıyorsun gün içerisinde yeteri kadar yürümediğini düşünüyorsan.
    Edit 3 : çiçek açınca haber verirsin.

6. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Mesaj Sayısı 1,841
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Spora arkadaş her akşam götürüyor.

İçki çok yok, bir geçen hafta çok içmiştim. Sigara zaten yok. :D

Sağ ol tavsiyelerin için Kaan reis.

7. PiratesX Luffy+Roger= D. Arzusu veya Joyboy

PiratesX (Luffy+Roger= D. Arzusu veya Joyboy)
    Mesaj Sayısı 61
    Üyelik Tarihi16 Mar 2018
    Yav şu kaidonun şeytan meyvesinin gücünün ismi verilsinde adam ölümsüzmü değilmi öğrenelim yav

8. Leffwn Erudemu

Leffwn (Erudemu)
    Mesaj Sayısı 384
    Üyelik Tarihi28 Haz 2014
    Güvenliğin adama ot yoldur, boya yaptır, çit çektir yetmeyip üstüne kedi toplat sonra güvenliğin askeri şöyle böyle diye laf et. :of:

9. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Mesaj Sayısı 1,841
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Nasılsın Erdem? İyi gidiyordur umarım genel olarak bu sorun haricinde askerlik.

10. Leffwn Erudemu

Leffwn (Erudemu)
    Mesaj Sayısı 384
    Üyelik Tarihi28 Haz 2014
    Bazen iyi çoğunlukla kötü. 8 saat nöbetler arasında olan şeyler, üst devrelerle olan durumlar derken nasıl gidiyor anlamıyorum.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık