Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dök İçini Rahatla

'Genel Sohbet' forumunda Raiden tarafından 8 Ağu 2016 tarihinde açılan konu

1. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Dr. Hiluluk (Kono sekai, ovara seru va.)
    Mesaj Sayısı 2,043
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015

Dertleşmekten artık keyif almıyorum. Ancak;

Arkadaş grubumla kavga ettim iki ay önce, ondan sonra tatile filan çıkmama rağmen hiç keyif alamadım sırf o meseleden ötürü. Şu an daha iyi aramız ama bana karşı mesafeliler hala. Onlarla tekrar eskisi gibi bir geyik çevirmek için bir çok şeyi verirdim. Sevgili filan konusuna hiç girmeyeyim.

Zaman ayırıp yorum yaptığınız için sağ olun.

Son düzenleme: 6 Eki 2018
  2. killz0ne Vınıdın sınrı zırı ımırıl

killz0ne (Vınıdın sınrı zırı ımırıl)
    Mesaj Sayısı 6,645
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    İçini dökmezsen rahatlayamazsın benden sana tavsiye ama doğru insanlar ile tabiki.
    Kavga olur arkadaş çevresinde dargınlıklar,küslükler.Eskisi gibi geyikde çevirirsiniz senin elinde.Tabi kavga nedeninizi bilmiyorum ama aranız daha iyiyse eskisi gibi olmaması için engel yok.

3. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Mesaj Sayısı 2,043
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Anladım. Teşekkür ederim ilgin için.

4. Sir_Croco23 Hisashiburi dana. Mugiwara

Sir_Croco23 (Hisashiburi dana. Mugiwara)
    Mesaj Sayısı 330
    Üyelik Tarihi3 May 2018
    Sıkıntını veya kaynağını bilmediğim için bi şey yazamadım. Ama hayattaki çoğu şey gelip geçici, önce kendini tanı sonra çevreni tanı. Ne istediğini öğren, ne yapabileceğini öğren. Önce kendine faydalı olabileceğin uğraşın olsun, sonra ailene sonra çevrene sonra diğer insan olanlara...
    Çoğu mevzu insanın kendisinde başlar kendisinde biter. Ya bi şeyler yap ya da yapmamayı tercih et ve dinlen çoğu şeyden uzaklaşarak ama kendinden kaçma. Bi şeyler yapmak istiyorsan da programlı bi şekilde yap. Dayanağın olsun mutlaka bi şey, ister kendin ister başka bi şey.

5. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Mesaj Sayısı 2,043
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Uğraş olarak spor salonuna götürüyor her akşam arkadaş beni, gelmezsem ya da az çalışırsam da bir ton laf yapıyor.

Tavsiyeleriniz için sağ olun.

6. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Mesaj Sayısı 2,043
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Altı yıllık herşeyimi paylaştığım, senede en az 10-20 defa görüştüğüm bir arkadaşım; "Sana karşı kırgınlığım yok, ama samimiyet derecemi değiştirme kararı aldım." dedi. Arkadaş grubumla hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı böylece netleşmiş oldu.

Hayatımda en kırgın olduğum, en üzgün olduğum anlardan birini yaşadım.

7. AntiNewEra (Üye)
    Mesaj Sayısı 871
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Niye kırıldın ki buna ?

8. Death Knight rhaman31

Death Knight (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,706
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Samimiyet derecesi neymiş ya :D Yeni arkadaşlar edinmek her zaman iyidir.Tabi kafa dengi seni bozmayan.Bazı şeyler yıllar geçtikçe değişiyor.İnsanlar değişiyor.Sen aynı sanıyorsun ama değil maalesef.

9. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Mesaj Sayısı 2,043
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Arkadaş grubumla bir daha eskisi gibi geyik çeviremeyeceğim, beni istemiyorlar artık. Olm nası kırılmayayım?

Yeni arkadaş edinme konusunda biraz şeyim ya.

10. AntiNewEra (Üye)
    Mesaj Sayısı 871
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Beklemediğin bir şey miydi bu ?

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık