Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Hadi hakiyi anladımda gear 2 ne zarar verbilir ki logia'ya...
Croco luffy yi alır arabastada iman gücüyle aldı luffy zaten durum 2-1 bide ek olarak luffy nin aşık atamayacağı tiplere racon kesen bir adam croco (örn.akainu,mihawk,doflamingo... v.b.)
Racon kesebilmesinin tep sebebide logiası ve logiasına güvenmesi başka bir şeyi yok görünen ama severim crocoyu cool adam

arkadaş nedir bu crocodile hayranlığı tamam bende seviyorumda ama şimdi lufyle kıyaslanmaması lazım bu karakterin hakiyi geçtim gear 2 var artık yaa crocodile dayanamaz lufynin hızına
haki olmadan g2 napabilir ki arkadasım eline su alır desen buharlaşır zaten dumanlar çıkıyor adamdan nasıl vurucak luffy :D

Wb'ye saldırırken nasıl durdurdu Croco'yu ? G2 + su.
Croconun bidaha buna izin verecegini sanmıyorum...Ordaki bir anlık olaydı croco görmedi zaten birde orda croconun kancasına vurmadımı ya ben öyle hatırlıyorum:confused:

Konu G2 halinde durdurup durduramayacağı.Manga'da özellikle Luffy'nin ıslak bacağına vurgu yapıldı.Demekki g2 + su ile durdurabiliyormuş.
Ona birşey demiyorum sadece kancasına vurdu diye biliyorum dedim..Crocodile küçümsenmemeli o adamın ne kadar güclü oldugunu gördünüz..g2 ile luffynin vurdugunu düşünsek bile yenecegini sanmıyorum zaten crocoda senaryo kurbanı bunu biliyorsunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Haki diyorsunuzda Bu adam Luffy'e dokunamaycak mı ? Luffy zırha mı büründü? savunmada bir yere kadar.. Luffy yine su taşısın yanında her ihtimale karşı..

aslında mantık olarak vücudunda su varsa neden kancaya vurmuşki gösterildi vücudunda su olduğu benim asıl kafama takılan bu adamdan boşunamı dumanlar çıkıyor? vücudu sıcak deilmi luffy nin suyun buharlaşması lazım diye düşünüyorum.

Şöylede birşey var lastik çok çabuk eriyen bir maddedir ozaman erimeside lazım..Yani duman göz önüne alındıgında o artık sıcak degil ultura sıcaga geçmiştir çünkü..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık