Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Ben sana hep diyorum Marco nasıl olucak :rolleyes:
Kuma oyun oynadı resmen Zoro'yla.. Aşğıdaki soruları cevaplar mısın rica etsem..
1) Kuma istese değil Zoro'yu gemideki/adadaki tüm yaşamı bitirebilir miydi bitiremez miydi? Ayrıca Shishi Sonson Kuma'nın dikkati Zoro'dayken mi atılmış Luffy'deyken mi? Zararı ne olmuş?
2) Crocodile'ın Akainu'nun elinden aldığı gibi mi aldı Zoro Luffy'i yoksa yalvararak canını teklif ederek mi?
Crocodile pes etti mi Zoro gibi yoksa Jinbei ile Luffy uçarken o Akainu'nun karşısında mı kaldı?
Yardımcı olucaksa..

Evet.. Durum açık bence :rolleyes:
1-Ortada bir Zoro vs Kuma vardı Sence Kumanın dikkatini Luffye vermesi zoronun sorunumu ?'ki olmasa dahi dikkati zoro'da olsa dahi zoro ona Shishi soonu atardı.

Sen benim sorduklarıma cevap vermedin ama ben soru işareti gördüğüm yerleri doldurayım yine de..
Orda amacı ne Zoro'yu öldürmek ne de Luffy'i götürmek.. Amacını bi'Kuma biliyordu o da öldü.. Tekrar ediyorum istese bir yetmedi mi iki yetmedi mi on şok atsa yaşam formu kalmazdı ortada.. Dur diyecek adam yok.. Zoro ancak zırhını çizdi.. O da sen ne dersen de sinsi bi'saldırıyla.. Kuma'nın dalgınlığı diyebilirsin ama bu gerçeği değiştirmez..
Ace yanmış olabilir.. Yalnız gerçek vücudu yandı ateşi değil.. Crocodile meyvesini en az amiraller kadar iyi kullanabiliyorken Akainu'nun karşısında diz çöker tövbe ister demek saçma olur.. Hiç olmadı Ground Death çeker yavaşlatır.. Gel de bana vur diyecek hali yok Ace gibi.. Siper olup koruyacağı adam tanıyor musun? Evet.. Mr 1.. Mihawk'ın elinden aldı başka? Sen o dövüşe illa ki bi'sonuç istiyorsan Akainu'nun stratejik kaybı diyebilirsin.. WB korsanlarına da gelince.. Crocodile çağırmadı onları.. Onlara güvenerek iş yapmadı yani.. Gelmişlerse de git diyecek hali yok..
Muhabbet adını anma falan diyorsun.. İlla ki bi'dövüşte chat yapmak mı gerekli? Öyleyse sana Örümcek Adam'ı tavsiye edeyim..
Uzatmayalım diyorsan.. Burdaki sen ne dersen de bi'vs idi ve bi'taraf amacına ulaştı! :rolleyes:

@>>Alfamert<<
"1)" demişsin de.. Ordaki hangi soruya cevap verdin sen böyle bilmiyorum ama Zoro ne yapsa şansı yoktu bunu sen de kabul et artık..
1 :D 1 :D 1-yazdım ondan.Yok ben yener demedimde yani gene benim düşünceme göre shishi soon ile hızlı bir şekilde Kumaya o cızgıyı bırakabilirdi :D

Senin düşüncen demek.. Hayal gücün çok gelişmiş peki :rolleyes:
Bazı şeyler Hayellerde güzeldir ^^:rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öyle demeye çalışsam zaten kapışsalar vs yapsalar felan derdim....Karşılaşsınlar dedim sadece...2 mafya tip sonuçda...Garip olurdu diyalogları...Yoksa Crocodile ağlatır...
Şöyle olurdu Bege Croco'yu gördüğünde flamingo gibi hareket ederse geberir... Diğer türlü abi ayağı çekerse croco gene gebertir her halükarda bege croco karşısına çıkarsa ölür :D

ödülünden daha fazla eder bence süpernovaların alayını yener oda ödülünü acil arrttırmalı artık schibukai değil korsan o ödül ona az

Kim ne derse desin Luffy'i iki kere üst üste yenen tek karakter.. Ayrıca 3. de berabere kaldı ..(Zehir) Luffy hakiye kadar bu adamı sadece su ile yeniyor ? şimdi haki öğrendi etti ama bu Luffy'e dokunamayacağı anlamına gelmesin.. Savunma olarak haki de bir yere kadar dimi ?
Baba adam eline sağlık çok uğraşmıssın değiyor çünkü =)

teşekkürler

ıva-san crocodile ile geçmişte bazı olaylar yaşadığını sölemişti.
bana göre crocodile'i erkeğe dönüştürtü :p
sizce nasıl bi olay gerçekleşti ki crocodile ıva-san dan çekiniyor ?

crocodile luffyden güçlüdür bence 2-1 yani croco önde :ehe:
şimdi luffy her ne kadar güçlenmisede crocoda yerinde saymadı heralde

yerinde saymasada luffy gibi gelişmemiştir o kesin...croco zaten yaş itibari gücünün doruklarında,luffy ise daha oturmadı

arkadaş nedir bu crocodile hayranlığı tamam bende seviyorumda ama şimdi lufyle kıyaslanmaması lazım bu karakterin hakiyi geçtim gear 2 var artık yaa crocodile dayanamaz lufynin hızına

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık