Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
smoker bu ne böle ellerine sağlık el atmadıgın iş yok :D.... bu benim sevdigim bi adam crocodile hem yetenegi güçlü hemde adamın gülüşü çok hoşuma gidio :D

Şimdi daha çok sevdim Croco'yu..

Luffy'nin su olmazsa yenemeyeceği bir adam Luffy'den güçsüz olamaz.. Wiki'ye bile gerek yok..
Luffy sürekli su mu taşıyacak yanında?

Güncelleme için teşekkürler... Op Aleminin bana göre en cool karakteri Croco-Boy'dur... Bundan iyisi şam'da kayısı.. gözü kara karakterlerden bitanesidir.. Beyazsakal'ın isminin bile söylenmesi bazılarını altına ettiriyor.. ama bu adam dış hayata küsmesine rağmen direk onunla yeniden vs atabilirim onu yenebilirim düşüncesiyle Hapishaneden kaçmayı kabul ediyor.. Artık yeni dünyanın mafya babası olarak anabiliriz Croco-Boy'u.. mekanlardan haraçları hep o kesecek son sözü o söylecek :alkis: Savaşta'da herkese postasını koydu Hele ki Şu replik :

Doflamingo : Dilinin altında bir bakla var ! fufu !! Ortak Çalışalım mı ? Ne dersin !
Crocodile : Kendinle beni aynı seviye tutman , Ne Küstahlık !!
Crocodile : Demek İstediğin şey "Adamınız olmama izin verin" olsa gerek.
Doflamingo : fufufufufu !! Daha mantıklı bir adam olduğu düşünmüştüm ...
Crocodile : Mantıklı biri olsaydım burada olur muydum ? SABLES !!!
Crocodile : Yıkıl Karşımdan ... Seni Kahrolasıca Doflamingo !

Luffy vs olayına gelirsek malesef luffy'e yeniden yenilir.. unutmayın ki o zaman gear 2 yoktu artık hakiyide kavrayacak.. ama Croco'da boş değil sadece meyve gücünden ibaret değil.. Çeviride olduğu gibi dayanıklılığı sağlam olan karakterlerden bitanesidir..

Güncelleme için teşekkürler... Op Aleminin bana göre en cool karakteri Croco-Boy'dur... Bundan iyisi şam'da kayısı.. gözü kara karakterlerden bitanesidir.. Beyazsakal'ın isminin bile söylenmesi bazılarını altına ettiriyor.. ama bu adam dış hayata küsmesine rağmen direk onunla yeniden vs atabilirim onu yenebilirim düşüncesiyle Hapishaneden kaçmayı kabul ediyor.. Artık yeni dünyanın mafya babası olarak anabiliriz Croco-Boy'u.. mekanlardan haraçları hep o kesecek son sözü o söylecek :alkis: Savaşta'da herkese postasını koydu Hele ki Şu replik :

Doflamingo : Dilinin altında bir bakla var ! fufu !! Ortak Çalışalım mı ? Ne dersin !
Crocodile : Kendinle beni aynı seviye tutman , Ne Küstahlık !!
Crocodile : Demek İstediğin şey "Adamınız olmama izin verin" olsa gerek.
Doflamingo : fufufufufu !! Daha mantıklı bir adam olduğu düşünmüştüm ...
Crocodile : Mantıklı biri olsaydım burada olur muydum ? SABLES !!!
Crocodile : Yıkıl Karşımdan ... Seni Kahrolasıca Doflamingo !

Luffy vs olayına gelirsek malesef luffy'e yeniden yenilir.. unutmayın ki o zaman gear 2 yoktu artık hakiyide kavrayacak.. ama Croco'da boş değil sadece meyve gücünden ibaret değil.. Çeviride olduğu gibi dayanıklılığı sağlam olan karakterlerden bitanesidir..
Katılıyorum king! şimdi şu son cümlen var ya işte o haliyle yensin Croco'yu o zaman kabul etçem yenildiğini..
Onun dışında Crocodile her daim Luffy'den güçlü ..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık