Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Evet arkadaşlar bu konuyu açma sebebim bazı arkadaşların Vivre Card olayından sonra ki ''Crocodile da haki yoktur çıkmayacak'' tarzında ki yorumları. Onlara göre Oda'nın kontrolünden geçtiği için kesinlikle çıkmayacak diyorlar.

Anketi ve İddaa konusunu açıyorum.

Crocodile da Haki var mı?
Yoksa yok mu?

Alabasta olayını daha seride görmeyeceğimiz için orayı atlıyorum. Çünkü Oda daha o bölümlere dönmez, dönmesi için bir sebepte yok zaten. 2 yıl sonrası savaşırken göreceğimiz Crocodile hakinin 3 tipinden birini kullanır mı yoksa bilmediği için hiç bir şekilde kullanamaz mı?

Vardır İddaaları.

@日本人が好きな人 : İki yıl sonrasında haki kullanmazsa @Mr.Bushido ile beraber 3 gün Luffy gömecek

@Victarion Greyjoy : Eğer yoksa 1 hafta boyunca bir üyenin istediği parantez içini ve avatarını kullanacak.

@Çörekçioğlu Luffy : Croco'da haki vardır diyor. Olmazsa bir ay Mihawk övecek.

@Saitama : Croco'yu yeniden gördüğümüzde haki çıkmazsa, iki hafta Sanji>=Zoro'yu savunurum. Croco=Yonkou 2. adamı derim. Hatta iki yıl önce haki yoktu, iki yılın ardından hakili dönecek diyorum. İddia şartım bu şekilde. Yani iki yıl önce haki kullanırken gösterilirse yine iddiayı kaybederim.

@Chaos Bringer : Eğer 3 haki tipinden hiç birini kullanmıyor olarak görünürse kendini 1 sene banlatacak.

@Mercury : Vardır, Yoksa 3 gün Orochi avatarı kullanacak.

@monstertrio : K.haki vardır diyor. Yoksa parantez içine ''Hody Jones kral adamdır'' yazacak.
B.haki vardır diyor. Yoksa 1 ay boyunca Akainu avatarı kullanacak
.

@İnari Vardır diyor yoksa 1 hafta boyunca ''Croco = Lucci >sağ kol'' diyecek.

@Sir_Croco23 Vardır diyor. Yoksa 4 ay boyunca avatarını Okama Sanji yapacak.

@Sir Crocodile Crocodile da haki çıkmazsa 15 gün Doflamingo avatarı kullanacak
15 gün Dof övecek
.
1 hafta parantez içine ''Doflamingo amiral seviyesidir'' yazacak

Yoktur İddaaları

@Daredewill : 2 yıl öncesinde yoktur diyor. Eğer çıkarsa bir hafta Crocodile avatarı yapacak, kendisinin gücünü övecek.
H.Haki yoktur diyor. Varsa 1 ay boyunca parantez içine ''Croco>Doffy'' yazacak.

@NALAKA : Kendisi sadece K.haki kullanıyordur dedi. Eğer B.haki veya H. Haki kullanırsa iddaayı kaybedecek ve sonucunda şu cezaları çekecek.
-2 hafta Rosinante avatarı kullanacak.
-Luffy vs Doflamingo konusunda Luffy'i övecek.
*Cracker, Luffy ve Jack'in Doflamingo'dan güçlü olduğuun söyleyecek.

@Hakuba-EneL : İki sene öncesi hakili görünürse 1 hafta Perona avatarı yapacak.

@valanis : Crocodile da haki çıkarsa hesabını süresiz olarak kapattıracak.

@Kaido_93 : Yoktur, çıkarsa 1 hafta Nami avatarı kullanacak.

@monstertrio : H.haki yoktur diyor. Çıkarsa hesabını sildirecek ve Onepiece'i bırakacak.

@Millennium Wizard Haki yoktur diyor. Haki çıkarsa 1 ay Crocodile avatarı kullanacak.
1 hafta da Crocodile övecek.
H.haki çıkarsa da 1 ay parantez içine ''Doflamingo hapishane kuşudur'' yazacak.

Gelecek olan iddaalar ile güncellenecektir.

Son düzenleme:
Yeni Dünya'da uçan kuşun bile Hakisi var. Croco'da da olacaktır.(Olumlu bir mesaj yazmam için tehdit edildim.)

2 yıl sonra açmıştır. Öncesinde yoktur. Eğer çıkarsa bir hafta Crocodile avatarı yaparım, kendisinin gücünü överim.

Artık böyle şeylere şaşırmamamız gerekiyor diye düşünüyorum. Bellamy-tashigi gibileri haki kullanıyor üstelik croco luffy’yi en çok zorlayan rakip. Lucci haki kullansa veya baratie deki gin haki kullansa ben neden şaşırayım? Yeni dünyadayız. Ortalama veya ortalama üstü her karakterin az çok hakisi vardır.

Bebeler bile haki kullanıyorken Croco kullanmıyorsa Oda'yı taşlarım acımam. Kullanmamasına imkan yok.

Hani iddaa'lar ya çıkmazsa :S
Artık böyle şeylere şaşırmamamız gerekiyor diye düşünüyorum. Bellamy-tashigi gibileri haki kullanıyor üstelik croco luffy’yi en çok zorlayan rakip. Lucci haki kullansa veya baratie deki gin haki kullansa ben neden şaşırayım? Yeni dünyadayız. Ortalama veya ortalama üstü her karakterin az çok hakisi vardır.
Historia'nın da dediği gibi iddialık bir durum yok bence. İki yıl sonrasında haki kullanmazsa @Mr.Bushido reis ile beraber Luffy gömerim birkaç gün.

Tashigi bile haki kullanıyorken birileri Crocodile haki bilmez diyorsa bu komik olur.
2 yıl öncesinde haki olmadığı için harcandı adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık