Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Sai

Hangisi Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    68
  • Bu anket kapanacak: .

MuzluYulafEzmesi

Croco'nun millete posta koymaktan başka ne işlevi vardı? Lucci de muhtemelen gelene geçene posta koymanın ötesine geçemeyecek.
Croco'nun işlevi kendinden güçlü olan insanlara posta koymak ve sonra da dayak yemek zaten . Belki tekrar gördüğümüz de işlevi değişir . Lucci en azından kendinden güçlülere posta koyacak kadar salak olmaz herhalde . Çok fazla bir şey beklemiyorum zaten Vergo'nun bir tık altı olsa yeter . Şu an geldiğimiz nokta da Vergo'nun bir tık altı fazla olmasa gerek .:D

MuzluYulafEzmesi

Hasır şapka korsanlarının potansiyeli en başından belliydi. Herkes genc ve daha en basindan beri potansiyelleri cok iyiydi. Ama lucci nin zaten o yaşına kadar olan birikimi ni gördük 2 yıl önce.
Smoker 34 yaşında bir Pacifista'ya zar zor hasar verebilirdi muhtemelen . 36 yaşındaysa Koramiral oldu . Lucci'nin seride ki ağırlığının Smoker'ın çeyreği kadar olmadığını düşünürsek Smoker ve Vergo'nun bir tık ( Genç olmasından dolayı ) altı olması imkansız değil bence . Lütfen ironi yaptığını söyle bana . Lucci'nin Pacifista'dan güçlü olduğunu ciddi bir şekilde kanıtlamaya çalışmak utanmama neden oluyor . :hhh::utaniyorum:

Smoker 34 yaşında bir Pacifista'ya zar zor hasar verebilirdi muhtemelen . 36 yaşındaysa Koramiral oldu . Lucci'nin seride ki ağırlığının Smoker'ın çeyreği kadar olmadığını düşünürsek Smoker ve Vergo'nun bir tık ( Genç olmasından dolayı ) altı olması imkansız değil bence . Lütfen ironi yaptığını söyle bana . Lucci'nin Pacifista'dan güçlü olduğunu ciddi bir şekilde kanıtlamaya çalışmak utanmama neden oluyor . :hhh::utaniyorum:
Smoker'ın 1 tık altı nasıl Sai'yi yeniyor o zaman? Ona vermişsin oyunu ya ondan dedim. Smoker, Sai'den tekmeyi yese atomlarına ayrılır, Vergo'nun saldırısından çok daha güçlü Sai'nin atağı çünkü. İkisinin verdiği etkiye bakmak istersen mangada olan IŞILTIDAN belli oluyor saldırı güçleri çünkü.

Sai'nin tekme gücü ;

Smoker'ın yenildiği Kokalı saldırı ;

Son düzenleme:

MuzluYulafEzmesi

Smoker'ın 1 tık altı nasıl Sai'yi yeniyor o zaman? Ona vermişsin oyunu ya ondan dedim. Smoker, Sai'den tekmeyi yese atomlarına ayrılır, Vergo'nun saldırısından çok daha güçlü Sai'nin atağı çünkü. İkisinin verdiği etkiye bakmak istersen mangada olan IŞILTIDAN belli oluyor saldırı güçleri çünkü.
Oyu çok düşünerek vermedim :D . Belki beklediğimden güçlüdür diye üstünkörü verip geçtim . Düşüncem Smoker , Vergo ve Sai'den güçsüz olduğu yönünde . Ama üçünden de güçlü olmasını istiyorum :) Umut işte .

Luffy i tüm o gazlamalara rağmen ölümün kıyısına getiren Lucci yi Sanji ile kıyaslayanmı dersin Sai ile kıyaslayanmı dersin.Ciddiyim bayılıyorum bu foruma : )
Neyse ölmeksek eğer o günleri görürsek Luccinin güncel gücünü görmüş olacağız.Oda sağolsun sümüklü böcek hızıyla seriyi devam ettirdiği için : )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık