Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Sai

Hangisi Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    68
  • Bu anket kapanacak: .
Sanji'yi sevmem ama şuna adım kadar eminim güncel Lucci ve güncel Sanji kapışsa Sanji tek bilemedin iki atar.
Lucci çok önemli bir arc'ın en önemli en tehlikeli rakibiydi, iki yıl önceki Lucci bile tek yemez Oda böyle bir dövüşü çizse. Ha okuyucuların mantığına göre yiyebilir iki yıl önceki ve sonraki karakterlerin karşılaştırılması tuhaf oluyor çünkü.

Üye silindi 1004

Lucci çok önemli bir arc'ın en önemli en tehlikeli rakibiydi, iki yıl önceki Lucci bile tek yemez Oda böyle bir dövüşü çizse. Ha okuyucuların mantığına göre yiyebilir iki yıl önceki ve sonraki karakterlerin karşılaştırılması tuhaf oluyor çünkü.
Anlamadım güncel Sanji, iki yıl öncenin Lucci'sine tek atamaz mı sana göre? Güncel Sanji dediğimiz yamuk herif vurduğu yerden mantar bulutu çıkartıyor şu an.

MuzluYulafEzmesi

Lucci'nin bir Pacifista'dan güçlü olduğunu açıklamaya çalıştığım için utandım resmen . :utaniyorum:

2 yıl önce muhtemelen Zoan formunu kullanmadan Sanji'yi yenebilecek adam şu anda Sanji'nin tek attığı Pacifista'ya anca eşit olacak . PEKİ . Umarım ironidir yazdıkların :ehe: Potansiyel olarak sadece Hasır Şapka Korsanları dev değil .
Hasır şapka korsanlarının potansiyeli en başından belliydi. Herkes genc ve daha en basindan beri potansiyelleri cok iyiydi. Ama lucci nin zaten o yaşına kadar olan birikimi ni gördük 2 yıl önce.

2 yıl önce muhtemelen Zoan formunu kullanmadan Sanji'yi yenebilecek adam şu anda Sanji'nin tek attığı Pacifista'ya anca eşit olacak . PEKİ . Umarım ironidir yazdıkların :ehe: Potansiyel olarak sadece Hasır Şapka Korsanları dev değil .
Lucci, Croc, Moria bunlardan sonra seviye acayip arttı. Bazı arkadaşlar bunu göremiyor, gerçi ben bile sonradan gördüm.

Oda Px denen robotla bir ayrım yaptı New World ve Grand Lıne seviyeleri arasında. Sentomaru diyorki '' Bu Px'ler buradaki korsanlar için yeterli '' . Yani new world için anlamsız demeye getiriyor Sentomaru, o robotların hiçbir önemi kalmadı yani şuan. Lucci Croco Moria gibi karakterlerin dezavantajı külüstür pişmemiş Luffy'e yenilmeleri. Bu adamlar o zamanki ezik Luffy karşısındaki performansına göre bakarsak bir anda uçmamalılar , ama Oda kafayı sıyırmış bir manyak olduğu için ne yapacağını kestiremiyoruz. Hepimize şoka uğratıp bu adamları göğede çıkarabilir, her ihtimale bakmak lazım sonuçta.

Lucci Croc gibi karakterler Oda'nın karizma kontenjanında yer alıyorlar sonuçta.

G3 Koka bazuka yiyip, öncesinde Px tekleyen saldırılara dayanan Ceasar Clown, cp0'ın üyelerini görünce manyak korkuyor mesela, bu adam Luffy'i bile 1 kere yenmiş adam düşün, hatta yetmedi Hasırşapka tayfasının bir kısmını ve Smoker ile Tashigi'yide yanında çerez niyetine yiyip paketledi. Yediği final saldırıda 3.vitesin Kokalı bazukası. Gel görki Lucci dediğimiz adam daha 2 yıl önceki hakisiz ilk g3 pistol ile bilincini kaybedecekti, Ceasar bunun ultra ultra ultra gelişmiş saldırılarını yemesine rağmen bilincini kaybetmedi, en son Ussop kairoseki fırlattıda öyle işi bitti adamın, yoksa Dressrosaya uçmaya gidiyordu :D

Oda'nın nasıl bir kafası var bilmiyorum ama bu adamları göğe çıkartırsa o zaman şenliğe gel :D :D

Baltigo vs BB diyelim. Oraya giden cengaver px gücünde olmaz. BBli Dragonlu mekana onu yollamazlar pek :oops:

MuzluYulafEzmesi

Lucci, Croc, Moria bunlardan sonra seviye acayip arttı. Bazı arkadaşlar bunu göremiyor, gerçi ben bile sonradan gördüm.

Oda Px denen robotla bir ayrım yaptı New World ve Grand Lıne seviyeleri arasında. Sentomaru diyorki '' Bu Px'ler buradaki korsanlar için yeterli '' . Yani new world için anlamsız demeye getiriyor Sentomaru, o robotların hiçbir önemi kalmadı yani şuan. Lucci Croco Moria gibi karakterlerin dezavantajı külüstür pişmemiş Luffy'e yenilmeleri. Bu adamlar o zamanki ezik Luffy karşısındaki performansına göre bakarsak bir anda uçmamalılar , ama Oda kafayı sıyırmış bir manyak olduğu için ne yapacağını kestiremiyoruz. Hepimize şoka uğratıp bu adamları göğede çıkarabilir, her ihtimale bakmak lazım sonuçta.

Lucci Croc gibi karakterler Oda'nın karizma kontenjanında yer alıyorlar sonuçta.

G3 Koka bazuka yiyip, öncesinde Px tekleyen saldırılara dayanan Ceasar Clown, cp0'ın üyelerini görünce manyak korkuyor mesela, bu adam Luffy'i bile 1 kere yenmiş adam düşün, hatta yetmedi Hasırşapka tayfasının bir kısmını ve Smoker ile Tashigi'yide yanında çerez niyetine yiyip paketledi. Yediği final saldırıda 3.vitesin Kokalı bazukası. Gel görki Lucci dediğimiz adam daha 2 yıl önceki hakisiz ilk g3 pistol ile bilincini kaybedecekti, Ceasar bunun ultra ultra ultra gelişmiş saldırılarını yemesine rağmen bilincini kaybetmedi, en son Ussop kairoseki fırlattıda öyle işi bitti adamın, yoksa Dressrosaya uçmaya gidiyordu :D

Oda'nın nasıl bir kafası var bilmiyorum ama bu adamları göğe çıkartırsa o zaman şenliğe gel :D :D
Ben Oda çok eskiden gördüğümüz bir karakteri bize tekrar gösteriyorsa bir işlevi vardır şeklinde düşünüyorum . Buggy'nin işlevi komedi mesela .Lucci'nin 2 yıl önce ki işlevi Luffy için aşması gereken bir duvar olmasıydı . 2 yıl önce gücü ile tanıdığımız Lucci 2 yıl sonra da gücü ile öne çıkar bence . Asla güçsüz beklemiyorum Lucci'yi . Çok güçlü de beklemiyorum . :ehe: Ama ezenlerin haksız çıkacağına eminim .:mincika:

Üye silindi 1004

Ben Oda çok eskiden gördüğümüz bir karakteri bize tekrar gösteriyorsa bir işlevi vardır şeklinde düşünüyorum . Lucci'nin 2 yıl önce ki işlevi Luffy için aşması gereken bir duvar olmasıydı . 2 yıl önce gücü ile tanıdığımız Lucci 2 yıl sonra da gücü ile öne çıkar bence . Asla güçsüz beklemiyorum Lucci'yi . Çok güçlü de beklemiyorum . :ehe: Ama ezenlerin haksız çıkacağına eminim .:mincika:
Croco'nun millete posta koymaktan başka ne işlevi vardı? Lucci de muhtemelen gelene geçene posta koymanın ötesine geçemeyecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık