Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Coyote Starrk

Hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    40
Starrk ve Nel kötü olmadığını düşündüğüm hollowlardandır. Savaş esnasında patronuna bağlılığından dolayı karakura şehrine gelmişse de takım kaptanlarının tahriklerine dahi kanmamış bir adamdır. Kaptan Kyouraku kendisini oldukça kışkırtmaya çalışmış, başarılı olamayınca da ölümüne bir dövüşe zorlamış ve sonunda Starrk yenilmiştir.

Karizma bir karakterdir ancak 1 numarayı hak edecek güçte olduğunu düşünmüyorum. Espada deyince akla gelen isim Ulqiorradır. Güç olarak 0 numarayı saymazsak üçüncü sırada olduğunu düşünüyorum. Ulqiorra ve Barragan dan sonra gelen isimdir benim için.
Hayır ikinci salınım ve 0 numara konuları tartışmalı olsa da Barragan'dan güçlüdür.Yeteneği daha korkutucu olmayabilir ama herşey bu demek değil.Adam zaten sonraki baş kaptana yenildi.Ondan öncesinde de 4 ayrı kişiyle ve hatta maske bile takmış olanlarla 2 vs 1 atmışlığı var numarasını hakediyordu yani.

Hayır ikinci salınım ve 0 numara konuları tartışmalı olsa da Barragan'dan güçlüdür.Yeteneği daha korkutucu olmayabilir ama herşey bu demek değil.Adam zaten sonraki baş kaptana yenildi.Ondan öncesinde de 4 ayrı kişiyle ve hatta maske bile takmış olanlarla 2 vs 1 atmışlığı var numarasını hakediyordu yani.
Korkutucu olmaması sebebiyle yazmamıştım ben onu, Ulqiorra nın ikinci salınımına karşı şans vermiyorum ben kendisine ki siz de zaten tartışmalı olduğunu belirtmişsiniz yani Ulqiorra'nın güçlü olduğu veya güçsüz olduğu belli değil. Böyle bir durumda bizlerde bıraktıkları izlenimlere göre konuştuğumuz için ben Ulqiorra nın kazanacağını düşündüm.

Barragan bir karakterin yanına yaklaştı mı işini bitirebilir, çok enteresan bir gücü var. Starrk yanına yaklaştırmamayı başarırsa belki şansı olabilir. Ayrıca Aizen'ler Yamamoto'nun ateşine hapsolduklarında hemen tahta oturup yönetimi ben devralıyorum, karşı çıkanı affetmem tarzında laflar etmişti ve herkes Barragan' a biat etmişti. Bir sonraki baş kaptana yenildi kabul ediyorum ancak Barragan da Aizenden önceki kraldı.

İyi, güzel adamdı ama biraz fazla şişirilmiş bir karakterdi. Espadaların bir numarasının tek yapabildiği, sürekli cero atmak olmamalıydı.

Anime’nin mahvettiği bi karakter. Buldular tabancalı adamı saatlerce starrk ateş etti rakipleri kaçtı.
Adam mangada 1 kere ıskalamadı. Hatta nerdeyse gereksiz yere ateş etmedi sayılır.

Ukitake ve shunsui’yle aynı anda dövüşmedi sayılır hatta. İkisiyle de teke tek dövüştü. İkisi de bikaç saniye sürdü. 1000 cero tekniğine çözümü yoktu ikisinin de. Starrk 1000 cero’yı kullandığında önce ukitake shunsui’ti sonra shunsui ukitake’yi kurtardı.

Bi de mangada animedeki gibi yenilmiyor. Shunsui starrk’ın kurtlarını yenmedi. Starrk’ın yanındaki kız ölmedi yani. Anime uydurdu onu direk.

Starrk kurtları shunsui karşısında kullanmadı. Tabancası da yok. Güçlerinin hiçbiri yok yani. Bunun üstüne gölge saldırısından yediği hasar var. Shunsui ne zaman vurduysa starrk o yarayı tutuyordu.
Kılıç dövüşünde hasar gücü ve dayanıklılık reiatsuyla belirlenir genelde. Ama shunsui’nin shikai’si de starrk’ın reiatsu üstünlüğünü aldı. Hasar gücü ve dayanıklılık renklere göre belirlendi.

Adamın yenilebilmesi için mangaka baya uğraştı yani. Barragan’dan güçsüz gözüktüyse sebebi animedir muhtemelen.

Tousen’e göre vizard maskesi ortalama bankai’den fazla güç veriyor. Komamura’yı sadece maskeyle döverek de gösterdi bunu.
Starrk 2 tane shikai+maske kullanan kaptan ligi adamı elleri cebindeyken yendi. 1 numara’dan daha fazlasını beklemek ayıp olur bence.

Ölümüne üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi. Kaliteli karakterdi bea. Yalnız mangaka gücünü tam yansıtamadı bence. 1 numara olmasına rağmen Barragan daha sağlam duruyordu

Güzel konu @Millennium Wizard ellerine sağlık.

Korkutucu olmaması sebebiyle yazmamıştım ben onu, Ulqiorra nın ikinci salınımına karşı şans vermiyorum ben kendisine ki siz de zaten tartışmalı olduğunu belirtmişsiniz yani Ulqiorra'nın güçlü olduğu veya güçsüz olduğu belli değil. Böyle bir durumda bizlerde bıraktıkları izlenimlere göre konuştuğumuz için ben Ulqiorra nın kazanacağını düşündüm.

Barragan bir karakterin yanına yaklaştı mı işini bitirebilir, çok enteresan bir gücü var. Starrk yanına yaklaştırmamayı başarırsa belki şansı olabilir. Ayrıca Aizen'ler Yamamoto'nun ateşine hapsolduklarında hemen tahta oturup yönetimi ben devralıyorum, karşı çıkanı affetmem tarzında laflar etmişti ve herkes Barragan' a biat etmişti. Bir sonraki baş kaptana yenildi kabul ediyorum ancak Barragan da Aizenden önceki kraldı.
Barragan konusu öyle değil.Barragan önce 1 numaradan icazet alıyor.O liderlik yapmasına umursamayıp onay verdiğinde liderlik rolünü üstleniyor.Starrk daha güçlü olduğu için adam önce ona bakıp onayını alıyor kısacası.Bu bile daha güçlü olduğunu tek başına kanıtlar.Barragan kral sonuçta seviyor liderlik yapmayı olay bundan ibaret.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık