Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Coyote Starrk

Hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    40
Künyesi

Adı: Coyote Starrk
Irk: Arrancar
Doğum Günü: 19 Ocak
Boy: 187 cm
Kilo: 77

Bağlılık İlişkisi: Aizen'in Arrancar Ordusu
Takım: Espada
Partner: Lilynette Gingerbuck
Operasyon Merkezi: Las Noches, Huenco Mundo.

Zanpaktuo

Salınım: Los Lobos

İlk Görünümler

Anime: bölüm 158
Manga: Volume 26, Chapter 229
Video Oyunu: Bleach: Flame Bringer

Görünümü

Starrk mavi-gri gözlere sahiptir. Dalgalı, koyu kahverengi ve her daim dağınık saçları vardır. Saçları hafif geriye doğru, ön kısımları ortadan yanlara doğru önünü kapatmayacak şekilde ayrılmış şekildedir. Keçi sakalı vardır. Tipik bir Arrancar gibi giyinir. Beyaz bir giysisi vardır, siyah ile yaka gibi kısımlar renklendirilmiştir, kalkık yakalıdır. Beline bir matador takar, ellerinde eldiven vardır. Maskenin kalıntıları, maske çenesinin alt kısmıdır, Starrk'ın boynunda durmaktadır. Hollow deliği, maskenin hemen altında göğüs kısmının hemen ortasındadır. Sol elinin dış kısmında Espada numarası olan 1 rakamı vardır.

Kişiliği

Starrk zamanının çoğunu uyuyarak geçiren miskin ve coşkulu bir adamdır. En yüksek rütbeli Espada olmasına rağmen liderlik rolünü üstlenmeye hevesli değildir; bu sahte Karakura Şehri savaşında da Barragan Louisenbairn'in önderlik etmesine izin vermesinden de belli olmaktadır. Dikkatli ve yetenekli analiz yapmasına rağmen etrafında olup bitenlerle çok ilgilenmez. Çoğu Espadanın aksine doğasında şiddet yanlısı ve aşırı kibirli olmak yoktur.

Geçmişi

Aizen ile tanışmadan önce Starrk dünyada hissetiği yalnızlıktan nefret etti ama katıksız varlığı etrafındakileri kaçırdığı için bundan kaçamadıı. Zayıf olanları kıskandı ve onlar gibi olmak istedi çünkü onlar gruplar halinde hareket edebiliyorlardı. Burdan sonra Aizen'le tanışana kadar arkadaş bulmaya çalıştı. Aizen'e katıldıktan sonra çokça yoldaş edinmesine rağmen Lilynette dışındakilerle nadiren konuşur.

Salınımı

Resurrección: Los Lobos'u salmada kullandığı komuta "Tozu Dumana Kat" idir. Salındığı zaman aynı boya sahip süslü iki tabanca kullanır.

Bununla beraber kıyafetleri de değişir: vücudunun üst kısmı kruvaze yelek üzerine kenarları gri tüylü bir ceketle kaplıyken; koyu, dar pantolon giyer. Dizlerine kadar gelen gri post ile kaplı bot giyerken; dirseklerinden başlayıp bileklerine uzanan kürk kolluklar takmaktadır. Sırtından(ya da omuzlarından bilemedim) başlayıp dirseklerinde son bulan şerit halinde omuz kayışları vardır. Kürk kaplı tabanca kılıflarıyla Starrk'ın salınmış hali Vahşi Batı soyguncularını andırır.

Çeviri

Phinks
Berithalkolikes

Kaynak
Bleach Wikia

Alıntıdır.Spoiler olabileceğini düşündüğüm bilgileri çıkarttım.

Biraz özel bir karakter olduğunu düşündüğüm için ( özellikle de kötü karakter kalıbı açısından ) tanıtımı eksik kalmasın istedim.Ve daha popüler isimlerin gölgesinde kaldığı için anketi de bir görelim diyorum kişisel olarak merak ettim.

Şu sahneyi de eklemezsem olmaz epik bile denebilir.Gerçi telif hakları yüzünden artık tamamını izleyemesekte hatırlayanlar için koyuyorum.

Nick’imden de bellidir mangadaki favori karakterimdi. Karizması bi yana gücü, dövüş tarzı, zekası çok hoşuma gitmişti.

Aslında kötü karakter olarak görmüyorum.Sadece Aizen'in tarafındaydı bağlılığı vardı.Mayuri tarzı iyi tarafta yer alan çoğu karakter bundan kötüdür mizaç olarak daha katil tarafı olan herşeyi yapabilecek kişilerdir karanlık tarafları vardır.Bu karakterin ilginçtir öyle bir yönünü göremedik.Gayet mülayim geldi öyle devam etti diyebiliriz.Patronuna çok sadıktı emredince sonuna kadar dövüştü.Olay bundan ibaret.

Aslında kibirli bence, böyle boş vermiş hali bile başlı başına bir kibir örneği. Hikayesi güzeldi ama çoğu Espada güzel tasarlandı hepsine ayrı bir hikaye yazsa okurduk. Ellerine sağlık.

Aslında kibirli bence, böyle boş vermiş hali bile başlı başına bir kibir örneği. Hikayesi güzeldi ama çoğu Espada güzel tasarlandı hepsine ayrı bir hikaye yazsa okurduk. Ellerine sağlık.
Teşekkürler.Bana hiç öyle gelmedi ama Vizardları küçümseyip tam güç takılmamasından belki biraz olabilir.Adam çok güçlüydü serinin o zamanına göre o yüzden olsun o kadar.Yine de diğerlerinin onda biri falandır bu durum,kimseye sen kimsin len çektiğini hatırlamıyorum diğer espadalar gibi.

Starrk ve Nel kötü olmadığını düşündüğüm hollowlardandır. Savaş esnasında patronuna bağlılığından dolayı karakura şehrine gelmişse de takım kaptanlarının tahriklerine dahi kanmamış bir adamdır. Kaptan Kyouraku kendisini oldukça kışkırtmaya çalışmış, başarılı olamayınca da ölümüne bir dövüşe zorlamış ve sonunda Starrk yenilmiştir.

Karizma bir karakterdir ancak 1 numarayı hak edecek güçte olduğunu düşünmüyorum. Espada deyince akla gelen isim Ulqiorradır. Güç olarak 0 numarayı saymazsak üçüncü sırada olduğunu düşünüyorum. Ulqiorra ve Barragan dan sonra gelen isimdir benim için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık