Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Coby için umutlarım var ama şuan bunun hakkında karar vermek mümkün değil.Smoker'ın iki yıl önceki rütbesi olan "Kaptan" rütbesine sahip olmuş olabilir.Smoker şuan için Garp diye bir makam varsa,ona en yakın aday gibi duruyor.Ama ikisinin de (Coby ve Smoker) Luffy zirveye oynarken eli boş duracağını sanmıyorum.

Üstelik bana en saçma gelen argüman Coby'nin Luffy'e yetişme ihtimali. Teraziye koyalım.

Coby: Rokushiki , Kenbonshoku Haki, 2 yıllık Garp eğitimi. Yeni özelliklerini bilmiyoruz.
Luffy: Coby'e 2 yıl önce tek attığı için Coby'den 6 aylık üstünlük, Gomu Gomu no Mi, Tüm Haki çeşitleri ve 1.5 yıllık Rayleigh eğitimi. Luffy'nin de tüm özelliklerini göremedik.

Coby'nin Luffy'e denk olabilmesi için neler lazım siz hesaplarsınız artık.

Üstelik bana en saçma gelen argüman Coby'nin Luffy'e yetişme ihtimali. Teraziye koyalım.

Coby: Rokushiki , Kenbonshoku Haki, 2 yıllık Garp eğitimi. Yeni özelliklerini bilmiyoruz.
Luffy: Coby'e 2 yıl önce tek attığı için Coby'den 6 aylık üstünlük, Gomu Gomu no Mi, Tüm Haki çeşitleri ve 1.5 yıllık Rayleigh eğitimi. Luffy'nin de tüm özelliklerini göremedik.

Coby'nin Luffy'e denk olabilmesi için neler lazım siz hesaplarsınız artık.
Zoro sanjiye bile denk olmamasi gerek bence

Rayleigh eğitiyor 2 yılda öküz gibi gelişiyor da luffy Serinin en güçlü adamı tarafından eğitilen coby neden bu kadar aşalanıyor anlamıyorum. 6 ayda kazı tekniğini öğrendi 2 yılda da acayip gelişmiştir ama şuan luffy ile eşit dövüşemesede ileride dövüşeceğine inanıyorum. Bence bu çocuk luffy nin başını çok ağrıtacak 6.hislerime çok güveniyorum yanıldığımıda pek görmedim..

Smoker sende haklısın ne diyeceğim bilemedim şimdi :F

Smoker
Katıldığım yerler var söylediklerinde mantıklı şeyler söylüyorsun.Ama söyledigin şeyleri bende biliyorum ve hala Smoker'ın da yetersiz olduğunu düşünüyorum.Ayrıca 2y sonraki luffye karşı sopayla denk bi şekilde dövüşebilicegini düşünüyosan bişey diyemem.Şeytan meyvesi kullancısı olduğu kadar haki kullanıcısıdır luffy sadece şeytan meyvesi kullanıcısı değil yani.

lufy
Düşüncelerin değişmicek sanırım kardeş tartışmaya da gerek yok zaten senin kendi düşüncendir saygı duyarım ama biraz daha üslubuna dikkat ederek yazarsan daha iyi olur.En sevmeyen adamın bile senin yorumlarını okuyunca Coby savunası gelir sonra fan damgası yer :p

Rayleigh eğitiyor 2 yılda öküz gibi gelişiyor da luffy Serinin en güçlü adamı tarafından eğitilen coby neden bu kadar aşalanıyor anlamıyorum. 6 ayda kazı tekniğini öğrendi 2 yılda da acayip gelişmiştir ama şuan luffy ile eşit dövüşemesede ileride dövüşeceğine inanıyorum. Bence bu çocuk luffy nin başını çok ağrıtacak 6.hislerime çok güveniyorum yanıldığımıda pek görmedim..
Gelişecek neyi var Coby'nin? Rokushiki'nin tillahını bilen Lucci yenildi. Kenbonshoku Haki'nin kitabını yazmış Enel yenildi. Garp eğitiyor diye onun kadar güçlü olamaz. Coby'nin hiçbir meziyeti olmadığından, eğitim alması çokta bir avantaj sağlamaz kendisine. Eğitimle işin bitmediğini Luffy'nin kendini yetersiz görmesinden anlayabilirsin.

Smoker
Katıldığım yerler var söylediklerinde mantıklı şeyler söylüyorsun.Ama söyledigin şeyleri bende biliyorum ve hala Smoker'ın da yetersiz olduğunu düşünüyorum.Ayrıca 2y sonraki luffye karşı sopayla denk bi şekilde dövüşebilicegini düşünüyosan bişey diyemem.Şeytan meyvesi kullancısı olduğu kadar haki kullanıcısıdır luffy sadece şeytan meyvesi kullanıcısı değil yani.

lufy
Düşüncelerin değişmicek sanırım kardeş tartışmaya da gerek yok zaten senin kendi düşüncendir saygı duyarım ama biraz daha üslubuna dikkat ederek yazarsan daha iyi olur.En sevmeyen adamın bile senin yorumlarını okuyunca Coby savunası gelir sonra fan damgası yer :p
Coby ve Luffy arasında Garp ve Roger arasındakilere benzer 1 tane olay bile yok. Cidden epey düşündüm bulamadım. Coby ve Luffy arkadaş. Garp ve Roger düşman. Burdan bile aralarındaki farkı anlayabilirsin.

Smokerin luffyi kovalayip durmasi(garpin rogeri kovaliyip durmasi)
Luffy ile smoker arasindaki dusmanimsi yakinlik(luffynin smokeri kurtarmasi,luffynin smokere senden nefret etmiyorum demesi(rogerin garp a cocugunu emanet etmesi)
Coby ile bi ornek verin?

Coby'nin de baya hızlı geliştiği aşikar. 6 aydan kısa sürede Çavuş olmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam Tashigi seviyesi..
Evet. 4 rütbe atlamış. Ben güçsüz olur ya da gelişemez demiyorum ama özellikler ortada, seri yarısına gelmiş. Hangi ara Garp-Roger benzerliği olacak bu ikisinin arasında onu anlayamıyorum. Smoker'la Luffy arasındaki ilişki bunun için örülmüş. Adam seri başından beri Luffy'i kovalıyor.

O ayrı mesele. Ama Cobby bir yerde yetişecektir. Artık meyvemi yer napar bilmiyorum. Dövüşleri baya sağlam olucak gibi geliyor bana.
Meyve işine pek ihtimal vermiyorum. Hükümetle derin bağlantıları olan Spandam bile zorla 2 tane buldu. Kişisel görüş tabi. Coby bana göre Luffy'e asla yetişemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık