Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 165 47.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 180 52.2%

• Kullanılan toplam oy
    345
Dış görünüşü aslında en korkunç olanlardan biri o. Vallaha Yonkou'lar arasındaki ilişkiyi bir görsek bir güç sıralaması çizeceğim ama şu an için olay sadece istekler alakalı. En güçlü Shanks diyordum ama Kaido'nun girişi hakkındaki söylenenler ortada. O yüzden beklemek lazım.:D Hani herkesin kafasında Teach ile Shanks en güçlü diye vardı, çoğu kişinin. Ama Kaido gökten tam ortaya nasıl düştü gördük.:D

Birileri en güçlü Yonkou Kaido ve Big Mom diyordu. Şu an olabilitesi var gibi gelmeye başladı bana.

@Daredewill

Selim yukarda dediğim gibi. Bence o kadar emin olmaya gerek yok.
Op'de kadınların rolü belli hacı, yoksa gönül ister sen haklı ol. Hancock var bir o da zaten en güzel falan diye yürüyor. Mom'dan başka çocuk, eş diye geçen biri oldu mu? Kaido'nun 50 tane eşi 100 tane çocuğu var dense, ne derdin?

Op'de kadınların rolü belli hacı, yoksa gönül ister sen haklı ol. Hancock var bir o da zaten en güzel falan diye yürüyor. Mom'dan başka çocuk, eş diye geçen biri oldu mu? Kaido'nun 50 tane eşi 100 tane çocuğu var dense, ne derdin?
Ama bunun altı dolduruldu aslına bakarsan. Kadının ismi bile buna göre ayarlanmış. Kadın için ta kaç yıl öncesinden beri Koca Ana deniliyordu. Altını doldurdu. Kaç tane kocası, çocuğu var. Ama bir Yonkou tayfasının en önemli taşı Kaptanıdır. Tayfada önemli ama bence asıl tehdidi hala Big Mom oluşturuyor, görürüz gücünü zaten.

Bu arada hala daha kafamı karıştırsan Aokiji'nin dediği bir söz var. Doflamigo için Kuja'nın Yılan Kraliçesi kadar varlığı yok ama o da tehlikeli felan biri diye diyordu. Bu lafı her gördüğümde bir acaba çekerim.:D

BAA'da göründüğü bölümü hep izler okurum. Bence saf kötü biri değil. Güç olarak diğer üçlüden aşağı kalır yanıda pek yoktur bence. Ama biraz sahalara inmesi gerek. İcraat olarak çok gerisinde diğer yonkoların. Sevdim bu kadını.

Ama bunun altı dolduruldu aslına bakarsan. Kadının ismi bile buna göre ayarlanmış. Kadın için ta kaç yıl öncesinden beri Koca Ana deniliyordu. Altını doldurdu. Kaç tane kocası, çocuğu var. Ama bir Yonkou tayfasının en önemli taşı Kaptanıdır. Tayfada önemli ama bence asıl tehdidi hala Big Mom oluşturuyor, görürüz gücünü zaten.

Bu arada hala daha kafamı karıştırsan Aokiji'nin dediği bir söz var. Doflamigo için Kuja'nın Yılan Kraliçesi kadar varlığı yok ama o da tehlikeli felan biri diye diyordu. Bu lafı her gördüğümde bir acaba çekerim.:D
Hancock çok abartılıyor benim gözümde. Keşke seride çok güçlü kadınlar çıksa, ama yok işte.

Ahahaha keşke öyle bir şey olsa. Sonra forumdaki çoğu kişi Big mom reisss!!! kıvamında takılır :D
Ruh meyvesiyle kopyasını oluşturması çok basit birşey. Bir sürü ihtimal oluşabilir. Bedeni bi yerde dururken, ruhu dışarda gezebilir. Ki o meyveyle mümkün :D

Ya da ruh gücüyle kendi kopyasını salıyordur. Veyahut bisküviden kopyasını yapmışlardır. Belli olmaz :good:

Bu arc düşeceği konusunda fikirlerim var. Kendisini küçümsemeyi doğru bulmuyorum, özellikle meyvesi çok tehlikeli geliyor bana.

Big mom ın yeteneği sonunda açığa çıktı ...

tarihteki önemli şahsiyetlere mangadaki yan karakterler üzerinden dalga geçmesiyle tanıdığım oda nın ( aptal spartacus örneği , 3 mink silahşör vb. ) Big Mom a yani bir kadına Zeus un yeteneğini vermesi ilginç ve komik olmuş. Zeusun savaş yetenekleri hepimizin bildiği gibi şimşek fırlatma, hava olayları ,ruh çalma ....diğer yeteneği ise herseyin kılığına girmesi ve aşırı çapkın oluşu (Big mom ın kontrolsüz çoğalışı buradan geliyor yani odanın hayal gücü değil dışardan kopyala yapıştır anasını satayım :))

bir şeyde daha ekleyeyim viki den (Tanrı Zeus Yunan Tanrıları arasında en çapkını ve en çok çocuğu olan Tanrı'dır. Öyle ki çapkınlığı tanrıçaları, kadınları, nemf'leri, Titanları bile kapsamaktadır. Yaptığı kandırmacalar ile herkesi elde edebilmektedir. Kız kardeşleri Hera veDemeter'in yanı sıra kendi kızı Persephone'ye bile aşık olmuş hatta ondanZagreus isminde bir oğlu olmuştur)

Son düzenleme:
Zeus şimşek atarsa Luffy'e etkisi olmaz sol kol iptal :D
Yakabilir, iptal değil

Big mom ın yeteneği sonunda açığa çıktı ...

tarihteki önemli şahsiyetlere mangadaki yan karakterler üzerinden dalga geçmesiyle tanıdığım oda nın ( aptal spartacus örneği , 3 mink silahşör vb. ) Big Mom a yani bir kadına Zeus un yeteneğini vermesi ilginç ve komik olmuş. Zeusun savaş yetenekleri hepimizin bildiği gibi şimşek fırlatma, hava olayları ,ruh çalma ....diğer yeteneği ise herseyin kılığına girmesi ve aşırı çapkın oluşu (Big mom ın kontrolsüz çoğalışı buradan geliyor yani odanın hayal gücü değil dışardan kopyala yapıştır anasını satayım :))

bir şeyde daha ekleyeyim viki den (Tanrı Zeus Yunan Tanrıları arasında en çapkını ve en çok çocuğu olan Tanrı'dır. Öyle ki çapkınlığı tanrıçaları, kadınları, nemf'leri, Titanları bile kapsamaktadır. Yaptığı kandırmacalar ile herkesi elde edebilmektedir. Kız kardeşleri Hera veDemeter'in yanı sıra kendi kızı Persephone'ye bile aşık olmuş hatta ondanZagreus isminde bir oğlu olmuştur)
Zeus hakkında bu bilgileri bilmiyordum, jimbei Big mom olayı ne oldu acaba?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık