Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.2%

• Kullanılan toplam oy
    347
Tabi sayfalarını kestikleri gazeteden öğrenirlerdi.
Kellesini direkt Wano'ya da gönderebilir. Kaldı ki bu kadın Luffy'nin gazeteleri kestiğini nereden bilsin? Ayrıca dediğim gibi olay Linlin'in öldürebilip öldürememesi, Luffy'nin haberinin olup olmaması değil; Big Mom'ın bunu hiç denememesi.

Son düzenleme:
Kellesini direkt Wano'ya da gönderebilir. Kaldı ki bu kadın Luffy'nin gazeteleri kestiğini nereden bilsin? Ayrıca dediğim gibi olay Linlin'in öldürebilip öldürememesi, Luffy'nin haberinin olup olmaması değil; Big Mom'ın bunu hiç denememesi.
Wanoda olduklarını nereden biliyor peki?

Wanoda olduklarını nereden biliyor peki?
Kendi söyledi Kaidou'yu indirip geleceğim diye. Tahmin etmesi çok zor olmasa gerek.

Kaldı ki dediğim gibi benim takıldığım bunlar değil. Benim takıldığım Big Mom'ın Luffy'nin arkadaşları ile ilgili hiç bir şey yapmaması.

Miyazaki'nin ruhlardan kaçış filmindeki cadı tasarımını temasıyla birlikte komple alıp kullanmıştır Oda hiç kasmamıştır.2 cadıdan biri iyi diğeri kötüydü koca ananın da iyi ve kötü tarafı vardır.İyi tarafı çocuklukta kalmış gözükse de luffy yakında bu yanını da ortaya çıkarır.

Kendi söyledi Kaidou'yu indirip geleceğim diye. Tahmin etmesi çok zor olmasa gerek.

Kaldı ki dediğim gibi benim takıldığım bunlar değil. Benim takıldığım Big Mom'ın Luffy'nin arkadaşları ile ilgili hiç bir şey yapmaması.
Kaidou Wano da değil. Tabi Wano da kış adası gibi bir şey yoksa. Luffy Kaidoyua gideceğim dedi Wanoya değil.

Kaidou'nun adasına gitmektense arkadaşları ile uğraşıp ayağına getirmek daha kolay. En olmadı, ölmeden önce Luffy'e ayrı bir acı çektirmiş olur. Hayır kadının karakteri bu yani, daha önce hiç yapmadığı şeyler değil bunlar.
Adam göndereceksin Baratie'ye de birini yakalayacak da getirecek de Luffy geri gelecek de ohoo :D Onun yerine Kaido'nun yanına gitmesi daha mantıklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık