Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.2%

• Kullanılan toplam oy
    347
Illa Garp ve Dragon'un kellesini göndermek zorunda değil. Prensesler şu an Levely de olduğu için onları atlıyorum. Zeff, Nojiko, Kaya, Iceburg vs.'nin kellesini yollayabilir mesela. Onları geçtim. Onları geçtim hasır şapka filosunun tümen komutanlarının falan da kellesini yollayabilir. Veya Dressrosa, Balık adam adası vs.' ye saldırabilir.
Bu saydıklarından prensesler dahil kaçı işe ilişkisii biliyor sence?

Bu saydıklarından prensesler dahil kaçı işe ilişkisii biliyor sence?
Bu kadının istihbaratının çok güçlü olduğu, elinin kolunun her yere uzandığı söylenmiyor muydu? Düğüne gelmeyen adamın babasını bulmuş mesela.

Hiçbir şey bilmiyor olsun. Luffy'nin daha önce bulunduğu bazı adaları gazete haberlerinden falan biliyor. Oralara saldırabilir, adayı ele geçirip Luffy'e şantaj yapabilir.

Doflamingo'nun bile Impel down'da kendisine gazete getirecek adamları varmış. Linlin'in adamları kesin vardır. Orada Dof'u konuşturup veya Morgans'ı yakalayıp konuşturup müttefiklerin kim olduğunu öğrenebilir. Öğrendiği zaman da yakalayıp yarısını öldürüp yarısını rehin tutar mesela.

Bu kadının istihbaratının çok güçlü olduğu, elinin kolunun her yere uzandığı söylenmiyor muydu? Düğüne gelmeyen adamın babasını bulmuş mesela.

Hiçbir şey bilmiyor olsun. Luffy'nin daha önce bulunduğu bazı adaları gazete haberlerinden falan biliyor. Oralara saldırabilir, adayı ele geçirip Luffy'e şantaj yapabilir.

Doflamingo'nun bile Impel down'da kendisine gazete getirecek adamları varmış. Linlin'in adamları kesin vardır. Orada Dof'u konuşturup veya Morgans'ı yakalayıp konuşturup müttefiklerin kim olduğunu öğrenebilir. Öğrendiği zaman da yakalayıp yarısını öldürüp yarısını rehin tutar mesela.
Luffy gittiği adalara iyilik mi götürüyor sanıyordur Koca Ana sence korsan bu herif. Kadın mesela Baratiyi biliyor çünkü Sanjinin aşçılığı oradan geliyor evi orası. Ağı varken bu tarz şeylerde bağı var. O adamın babasını bulmakta ne bag çok büyük bir şeymiş gibi o örneği vermişsin bak ben sana neleri bulacağını söyleyeyim Luffy ile ilgili; yaşadığı ada Garpın korumasında Baratie Naminin adası bi de bi ihtimal Frankynşn adası diğer şeylerle Luffylerin bağı yok bilinmesi de zor zaten. Gazetedeki haberlerde Luffyler kötüleniyor zaten dediğim gibi hiçbir şey bilmiyor değil bilebilecekleri sınırsız değil.

Luffy'i de diğer Çaylaklar gibi sanıyordu başlarda. Ama sonra anladı Luffy'nin seviyesini. Yonkou olacak seviyeye gelebileceğini.Kişiliğine baktığımda Luffy onun için oyun oynayacağı bir oyun arkadaşı oldu (kendisi daha çok oyuncak olarak görüyordur). Tatlı yemekten başka bir derdi olmadığı için Luffy'i kabul ederse iyi anlaşabileceklerini düşünüyorum ben :D Luffy elbette şuan yenemez ama bir Yonkou'dan istediği şeyi aldı ve kaçmayı başardı. Kim ne derse desin bu bile başlı başına Luffy'i yeni çağ için destekleyecek insanlar var ise onlara bir sinyal çakmıştır.

Sevmedim bu karakteri, yok pasta krizi yok foto kırıldı zayıf düştüm. gelemiyorum böyle saçmalıklara, yonkoularda yapmayın bare kaidou'da ağlıyordu ondada görücez gibi 50 tane cıvıklık

Luffy gittiği adalara iyilik mi götürüyor sanıyordur Koca Ana sence korsan bu herif. Kadın mesela Baratiyi biliyor çünkü Sanjinin aşçılığı oradan geliyor evi orası. Ağı varken bu tarz şeylerde bağı var. O adamın babasını bulmakta ne bag çok büyük bir şeymiş gibi o örneği vermişsin bak ben sana neleri bulacağını söyleyeyim Luffy ile ilgili; yaşadığı ada Garpın korumasında Baratie Naminin adası bi de bi ihtimal Frankynşn adası diğer şeylerle Luffylerin bağı yok bilinmesi de zor zaten. Gazetedeki haberlerde Luffyler kötüleniyor zaten dediğim gibi hiçbir şey bilmiyor değil bilebilecekleri sınırsız değil.
Luffyler kötüleniyor ama Mom o haberlerin asılsız olduğunun farkındadır. Hadi olmasın, dediğim gibi en kötü ihtimalle tümen komutanlarını yakalar. Ama onu da yapmadı ve bu durum bana mantıklı gelmiyor açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık