Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.2%

• Kullanılan toplam oy
    347
Düğününe gelmeyen bir kişiye ceza olarak babasının kellesini gönderdiği halde, nedendir bilinmez kendisine çok daha büyük zararlar veren Luffy'nin hiç bir arkadaşına dokunmayan bir teyzedir kendisi :(

Düğününe gelmeyen bir kişiye ceza olarak babasının kellesini gönderdiği halde, nedendir bilinmez kendisine çok daha büyük zararlar veren Luffy'nin hiç bir arkadaşına dokunmayan bir teyzedir kendisi :(
Ne biliyorsun belki iki gün sonra paketleyip yollar luffye de daha kaç gün geçti ki.Luffy açar bakar kim la bu der paketi suya atar.Sonra Morgans haberi basar.Devrimciler dağıldı diye manşet atar.:oleyo2:

Dragon bu saatten sonra yonkou kafası mı alsın uğraşmaz oğlu ilgileniyor şuan öyle işlerle. Garp desen ayrı dert. Anca Luffy'nin köyüne dadanır dadanırsa. Belki son sayıda gazetede resimleri gösterilen Kaido ve Big Mom Dragon'u kelleyi almak için ittifak falan kurmuşlardır.

Ne biliyorsun belki iki gün sonra paketleyip yollar luffye de daha kaç gün geçti ki.Luffy açar bakar kim la bu der paketi suya atar.Sonra Morgans haberi basar.Devrimciler dağıldı diye manşet atar.:oleyo2:
Garp veya Dragonun kellesi gitti deseneo_O
Illa Garp ve Dragon'un kellesini göndermek zorunda değil. Prensesler şu an Levely de olduğu için onları atlıyorum. Zeff, Nojiko, Kaya, Iceburg vs.'nin kellesini yollayabilir mesela. Onları geçtim. Onları geçtim hasır şapka filosunun tümen komutanlarının falan da kellesini yollayabilir. Veya Dressrosa, Balık adam adası vs.' ye saldırabilir.

Öyle bir şey olsa Luffy'den o davranışı beklerim ama :oleyo2:

Dragon bu saatten sonra yonkou kafası mı alsın uğraşmaz oğlu ilgileniyor şuan öyle işlerle. Garp desen ayrı dert. Anca Luffy'nin köyüne dadanır dadanırsa. Belki son sayıda gazetede resimleri gösterilen Kaido ve Big Mom Dragon'u kelleyi almak için ittifak falan kurmuşlardır.
Senin yazını gözden kaçırmışım kusura bakma, Luffy'nin köyüne saldırıp Makino, Dadan'ı falan da öldürebilir onlar aklıma gelmemişti bile. Bir de yukarıda saydıklarım var.

Aynen ya, aklıma gelmişti benim öyle bir sahne. Tam Game of thrones gibi.
Zaten Koca Ana'nın daha önce yapmadığı şey de değil yani. Game of Thrones'tan farklı olarak göstermemişlerdi ama :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık