Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.2%

• Kullanılan toplam oy
    347
Ellerine sağlık.

Hiç sevmiyorum bu karakteri. Nefret ediyorum bile diyebilirim. Bana göre One Piece'in en başarılı kötü karakteridir.

@Smoker belli. Epey bölümlere ayırmışsın. Okuması keyifliydi.
Ayrıca bir sorum olacak. Linlin çift kişilikli biri gibi. Biri çoçukça davranan tarafına karşın öteki saldırgan ve acımasız. Hatta yazdığın yazının gülme kısmında bile bunun belirtisi olarak gördüğüm; mamama ve hahaha olarak iki gülme çeşidine sahip; kendi canından yarattığı ruhlar ise sakin ve agresif olmak üzere iki görüntüleri var. Hatta bir adım öteye götürürsem bu düşüncemi şunu da eklerim: Linlin ve Big Mom olmak üzere iki adının olması.
Sorum şu: Linlin'in Karamel Ana'yı yediği düşünülür, acaba meyvenin özelliğinden dolayı Karamel Ana'nın ruhu(kişiliği) Linlin'e geçmiş olabilir mi?

@Siyah Ateş birinci olmamasına mı şaşırdın? :oleyo2: Karakterini sevdim. Farklı bir tip. Ciddi ciddi ikinci en sevdiğim.

@Smoker belli. Epey bölümlere ayırmışsın. Okuması keyifliydi.
Ayrıca bir sorum olacak. Linlin çift kişilikli biri gibi. Biri çoçukça davranan tarafına karşın öteki saldırgan ve acımasız. Hatta yazdığın yazının gülme kısmında bile bunun belirtisi olarak gördüğüm; mamama ve hahaha olarak iki gülme çeşidine sahip; kendi canından yarattığı ruhlar ise sakin ve agresif olmak üzere iki görüntüleri var. Hatta bir adım öteye götürürsem bu düşüncemi şunu da eklerim: Linlin ve Big Mom olmak üzere iki adının olması.
Sorum şu: Linlin'in Karamel Ana'yı yediği düşünülür, acaba meyvenin özelliğinden dolayı Karamel Ana'nın ruhu(kişiliği) Linlin'e geçmiş olabilir mi?

@Siyah Ateş birinci olmamasına mı şaşırdın? :oleyo2: Karakterini sevdim. Farklı bir tip. Ciddi ciddi ikinci en sevdiğim.
Olabilir. Ancak serideki diğer çift kişilikli karakterlerin özelliklerini taşımıyor.

Tasarımını da, düştüğü durumları da hiç beğenmedim.

Koca Yonkou'nun arc'daki görevinin Jerry'i kovalayan Tom'dan öte gidememesi rezillik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık