Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Charlotte Amande

'Koca Ana Korsanları' forumunda Smoker tarafından 8 May 2018 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Severim.

52 oy
    76.5%
  2. Sevmem.

16 oy
    23.5%
  1. Çörekçioğlu Luffy .............................

Çörekçioğlu Luffy (.............................)
    Mesaj Sayısı 5,197
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Bende uyandırdığı beklenti yüksekti. Genel anlamda beğendim ama güç olarak biraz daha yukarılarda olsa fena olmazdı. Gücün yakışacağı kadınlardan bir tanesi olurdu.

2. Dr. Hiluluk 11. Şef, "Kingslayer" Karaka!

Dr. Hiluluk (11. Şef, "Kingslayer" Karaka!)
    Mesaj Sayısı 2,941
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Fena tasarım değil, ama sevemedim bir türlü. Belki daha çok sahne alırsa fikrim değişir.

3. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 1,357
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    bence yeni komutanlardan biri. Luffy'den tepik yiyenler SC(sweet commanders) listeden çıkarılmıştır. Bunda komutan olacak aura var

4. Beerseeker (Üye)
    Mesaj Sayısı 169
    Üyelik Tarihi23 Oca 2019
    Mehh severim..Ancak gücünü hiç bilmesem şu tasarımla ve özelliklerle en fazla oluru Daifuku seviyesi derdim.

5. Dr. Hiluluk 11. Şef, "Kingslayer" Karaka!

Dr. Hiluluk (11. Şef, "Kingslayer" Karaka!)
    Mesaj Sayısı 2,941
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Koca Ana korsanlarının sonunu hayırlı görmüyorum. BM'nin hafızası yerine gelmezse sonları geldi bana göre, kaptansız pek yürümüyor işler. Örnek; Beyazsakal Korsanları.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık