Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Reze Rus ajanı çıktı ama güzel olduğu için Denji affeder öğrense bile. Denji yokluktan gelip harem kurdu, şimdi hangisini seçeceğine karar veremiyor. Tam bir yükseliş ve başarı hikayesi. Aklı varsa Kobeni-çan'ı seçer Denji-'kun. Tayfun şeytanı bile sama çektiğini göre Reze esas iblisin has adamı'dır ya da kadınıdır.
Denji'nin trajedisi, poçi ve düşük bir ihitmalle aki dışında kimse gerçekten onu önemsemiyor. Herkes kendi çıkarları için kullanıyor, shark bile motif olarak peşinde koşuyor. Harem denmesi :(((

Üye silindi 1004

Tek kelimeyle sanat eseri. Deli oldum sadece 2-3 dakika süren bir anı nasıl doldurmuş. Havaii fişekler, aşk ve hayal kırıklığı. Bölümün adı boşuna bang bang bang değil. Cidden beynimize beynimize patlattı Sovyet bombası. Sharky favori şeytanımsın it. İşini doğru yapıyorsun en azından.

Arkadaş sen öpme artık hiç kimseyi, lütfen. Bendeki de ne şanssa ikidir fantastik öpücüklere denk geliyorum, mangayı okumadığım halde, ne varmış bakayım derken.

Denji'nin trajedisi, poçi ve düşük bir ihitmalle aki dışında kimse gerçekten onu önemsemiyor. Herkes kendi çıkarları için kullanıyor, shark bile motif olarak peşinde koşuyor. Harem denmesi :(((
Denji kafasında kurdu haremi, seçim yapıyor, ölçüyor tartıyor seçenekleri kendince. Diğer mangalardaki haremlerin aksine cariyelerin Denji'ye karşı olan yoğun bir ilgisi yok ama bir harem olduğu da gerçek. Bu mangadaki harem potansiyel harem. Çeviririm kazı yanmasın :)

Üye silindi 1004

Denji kafasında kurdu haremi, seçim yapıyor, ölçüyor tartıyor seçenekleri kendince. Diğer mangalardaki haremlerin aksine cariyelerin Denji'ye karşı olan yoğun bir ilgisi yok ama bir harem olduğu da gerçek. Bu mangadaki harem potansiyel harem. Çeviririm kazı yanmasın :)
Reze etkilendi Denji'den. Bana öyle geldi biraz çünkü başkası mı var? geyiği çevirdi kız. Yani saf ve naif düşünmek istiyorum şu an.

Reze etkilendi Denji'den. Bana öyle geldi biraz çünkü başkası mı var? geyiği çevirdi kız. Yani saf ve naif düşünmek istiyorum şu an.
Etkilenmese firençkis yapmazdı sanırım. Sırf dilini koparıp şaşkınlık yaratmak için yapmamıştır. Denji'yi öpen ölüyor, sonu yakındır. Ölürken duygularını açığa vurması olası. Hem de Denji'nin elinde ölecekse her şey ortaya dökülür.

Üye silindi 1004

Etkilenmese firençkis yapmazdı sanırım. Sırf dilini koparıp şaşkınlık yaratmak için yapmamıştır. Denji'yi öpen ölüyor, sonu yakındır. Ölürken duygularını açığa vurması olası. Hem de Denji'nin elinde ölecekse her şey ortaya dökülür.
Muhtemelen Sharky vs Çar Bombası göreceğiz. Bi noktada Sharky, Angel'ı parlatacaktı mangaka. Sharky için büyük fırsat.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık