Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Carrot

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 83 70.9%
  • Sevmem.

Kullanılan: 34 29.1%

• Kullanılan toplam oy
    117
Kendini havaya uçuran arkadaşı Pedro olmasına rağmen her tarafta Pedro'nun katili bu diye dolanması aşırı sinirlerimi bozuyor. One Piece kitlesindeki popülerliğini kesinlikle hak etmiyor. Tayfanın yeni üyesi olma fikri bile beni kusturmaya yetiyor. Ben tayfadaki tüm üyelerin her birini seven birisi olarak onu tayfada görmek istemiyorum. 10 karakterinde Luffyle çok derin bağları ve iyi, kötü bir hedefi var. Pedro'nun sözleri ve Carrota gemide biçilen gözcülük pozisyonundan sonra baya içkilendim. Tayfaya umarım gelmez.

Hakkında bir teori var. Shanks, Zou'daki poneye sahip değilse hiç sahip olamayabilir. İnu ve Neko Shanks'ı tanıyorlar, birlikte yolculuk da yaptılar ve isteseydi muhtemelen seve seve verirlerdi kopyayı ama artık Zou'nun lideri Carrot. Carrot, Shanks'ı tanımadığı/dost olarak görmediği gibi diğer Zou'lular da tanımıyor. Carrot, Luffy'ye rakip olabilecek birisine kopyayı vermek istemeyecektir. Eğer Shanks zorla almaya çalışacaksa da muhtemelen canları pahasına onu korumaya çalışacaklardır. Bartolomeo'nun bayrak yakması bir yana Zou üzerinden Shanks-Luffy çatışması çıkabilir deniyor.

Kaynak

Son düzenleme:
Hakkında bir teori var. Shanks, Zou'daki poneye sahip değilse hiç sahip olamayabilir. İnu ve Neko Shanks'ı tanıyorlar, birlikte yolculuk da yaptılar ve isteseydi muhtemelen seve seve verirlerdi kopyayı ama artık Zou'nun lideri Carrot. Carrot, Shanks'ı tanımadığı/dost olarak görmediği gibi diğer Zou'lular da tanımıyor. Carrot, Luffy'ye rakip olabilecek birisine kopyayı vermek istemeyecektir. Eğer Shanks zorla almaya çalışacaksa da muhtemelen canları pahasına onu korumaya çalışacaklardır. Bartolomeo'nun bayrak yapması bir yana Zou üzerinden Shanks-Luffy çatışması çıkabilir deniyor.

Kaynak
2-3 hafta ara olunca millet yine saçma teoriler kasmaya başlamış.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık