Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Caribou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 26 25.2%
  • Sevmem.

Kullanılan: 77 74.8%

• Kullanılan toplam oy
    103
Öyle veya böyle bizim tayfaya Logia meyve kullanicisi lazim. Bunu da anca "yakışıklı cengaver, Caribou-kami-sama" tamamlar. İlk çıktığı andan beri Bunu söylerim ve dediğim olacak. :at:
Taaa kaç yıl önce tayfa 2 yıl sonrasında mangada Shabondy'ye dönerken, yakışıklı muhabbetlerini hatırladım ya. Ahaha. Ne günlerdi.

İkisini de peynir ekmek gibi yer.Monet gibi halleder Kaido'nun adamına ne yaptığını da mı görmedin.Tamam zayıf yeni dünya için ama o kadar da değil 200 üstü ödülü var.
Monet yetenekli birisi, Doflamingo family üyelerinden biri yani kıdemlide , Caribou dövüşmeyi bilmiyor. Tashigi ise vasat falan ama Monet'in tavşanlı kar saldırılarından '' Soru '' ile sıyrılan birisi. Az buçuk birşeyler yapabildi, Vergo gibi sağlam bir adam bile Tashigi'nin saldırısını '' Koka '' ile önledi. Ayrıca Monet'e de bitirici darbeyi vurdu, Caribou'nun yetenekleri onu aşamaz imkansız birşey. Dediğim gibi dövüşmeyi bile bilmiyor.

Monet yetenekli birisi, Doflamingo family üyelerinden biri yani kıdemlide , Caribou dövüşmeyi bilmiyor. Tashigi ise vasat falan ama Monet'in tavşanlı kar saldırılarından '' Soru '' ile sıyrılan birisi. Az buçuk birşeyler yapabildi, Vergo gibi sağlam bir adam bile Tashigi'nin saldırısını '' Koka '' ile önledi. Ayrıca Monet'e de bitirici darbeyi vurdu, Caribou'nun yetenekleri onu aşamaz imkansız birşey. Dediğim gibi dövüşmeyi bile bilmiyor.
Bataklıktan bir " Gatling Gun " çıkarıp saydırmaya başladı mı Tashigi Allah'ına dua eder. :D Zoro mu bu hepsini tek tek karşılasın ben sanmıyorum.

Bataklıktan bir " Gatling Gun " çıkarıp saydırmaya başladı mı Tashigi Allah'ına dua eder. :D Zoro mu bu hepsini tek tek karşılasın ben sanmıyorum.
Bak A , B , C olayı var idrak etmek lazım bunu.

Kaido'nun adamı haki bilmiyordu o yüzden yenildi. Yoksa Caribou güçlü falan değil, ödülüde şişirme. Zoro olmaya gerek yok, Tashigi '' Soru '' ile atlatıp keser onu. Monet karşısında olduğu gibi olmaz yani sonu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık