Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-7] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    101
  • Anket kapatılmış .
Herkese iyi forumlar. Çeyrek finallerin de sonuna geliyoruz artık. Bu arada genel istek üzerine artık oy vermeden sonuçlar gözükmeyecek bilginize.

ÇEYREK FİNAL-7:

Enel:

” Eski çağlardan beri, insanlık doğanın bilinmeyenlerini Tanrı olarak etiketledi. Ve korktukları şeyleri anlayamadılar .Başlarına gelen her şeye Tanrı’nın işi dediler.Ve böylece, insanlık doğal afetleri yenemeyeceğini kabul etti.

İnsanlar Tanrı’dan korkmaz. Korkunun kendisi Tanrı’dır.”

Sabo:

“İmparatorluğun asilleri ateşin arkasında … İnan bana … Bu kasaba, Gray Terminal’den daha kötü kokuyor, çürümüş insanlar gibi kokuyor! Ben burada kalırsam … Asla özgür olmayacağım! Ben … Bir soylu olarak doğmaktan utanıyorum! ”

Bartolomeo:

Crocodile:

"Yaralarını yalamak için kaçan köpeklerin adaletten bahsetmeye hakkı yoktur."

Buggy:

Akainu:

Wiper:

Aokiji:

Jaguar D. Saul:

” Dikkatle dinle, Robin … Şu an yalnızsın … ama bir gün şüphesiz arkadaşlarını bulacaksın! Deniz çok büyük! Bir gün, seni koruyacak arkadaşlarını bulacaksın! Kimse bu dünyaya tamamen yalnız doğmamıştır…Koş Robin !! Geriye bakma! Ve dayanılmaz olduğunda, sana ne öğrettiğimi hatırla. Gülmek! İşte böyle … Dereshi shi shi shi! Dereshi shi … Denizde bir yerlerde … Beklediklerini biliyorum … Git ve arkadaşlarını bul, Robin !! Git ve onlarla yaşa! “

Urouge:

Kazananlar

Aokiji: 51 oy

Sir Crocodile: 50 oy

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık