Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Hee pardon. :D Martin'in tüm kitapları döver HP kitaplarını. Bunu ciddi bir HP fanı olarak söylüyorum. Popülizme kapılmışlar muhtemelen. :/
http://www.wikizero.info/index.php?...3JnL3dpa2kvSHVnb19Bd2FyZF9mb3JfQmVzdF9Ob3ZlbA
Şuradan görebilirsin. 2001 yılı.
Şimdi her fantastiğin kendine göre bir havası vardır, hikayesi vardır. O yüzden ben kesin olarak o onu döver diyemem. Ama Kılıçların Fırtınası çok ayrı bir kitap be. Ben yazsam da vermeseler ben de soğurdum seriden. Kış Rüzgarları bakalım geçebilecek mi 3. kitabı?

http://www.wikizero.info/index.php?...3JnL3dpa2kvSHVnb19Bd2FyZF9mb3JfQmVzdF9Ob3ZlbA
Şuradan görebilirsin. 2001 yılı.
Şimdi her fantastiğin kendine göre bir havası vardır, hikayesi vardır. O yüzden ben kesin olarak o onu döver diyemem. Ama Kılıçların Fırtınası çok ayrı bir kitap be. Ben yazsam da vermeseler ben de soğurdum seriden. Kış Rüzgarları bakalım geçebilecek mi 3. kitabı?
üçüncü kitap cidden çok iyiydi, ama ben ilk kitabın en iyisi olduğunu düşünüyorum.

Hikaye, karakterler falan ayrı. Duygusal bakışla değerlendirilir.
Ben biraz daha teknik bakınca rahatlıkla hepsi döver diyorum. :/ Yoksa HP benim için hep ilk sıralardadır.

İlk 3 kitabından sonra dibe çakıldı.Bunu martinde farketti sanırım sonradan aceleye getirmemeye çalışıyor yeni kitapları.Fakat ölüp gidecek,HBO ekmeğini yiyecek senaryonun.
Neyse yesinler sonra belki Wheel of Time'ı çekerler.

Kitapların her birini en az üçer kez okumuş biri olarak kesinlikler önermiyorum 6 yıldır yeni kitabı bekliyoruz, yazar ölmeden çıkarabilse de bir sonraki gelmeyecek. 2015'te bile yeni kitabın çıkması dalga konusu haline gelmişti yıl 2018 oldu.

Kitapların her birini en az üçer kez okumuş biri olarak kesinlikler önermiyorum 6 yıldır yeni kitabı bekliyoruz, yazar ölmeden çıkarabilse de bir sonraki gelmeyecek. 2015'te bile yeni kitabın çıkması dalga konusu haline gelmişti yıl 2018 oldu.
Sıkılmış da ondan.Aklında başka fikir varmış bu yüzden got'a pek önem vermiyormuş(duyumlarım bu yönde.)

Arkadaşlar, Ejderhaların Dansı yayınlandıktan sonra George R. R. Martin blogunda 1-2 tane daha chapter yayınladı yanılmıyorsam. (Arianne Martell ve Theon Greyjoy'un var galiba.)

Bunların türkçesine nereden ulaşabilirim?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık