Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

İlk kitabı bitirdim Danye baya sövdüm.İkinci kitabın da ilk çeyreği bitti.Sıra Robb a sövmeye geldi.
4. Kitapta da Martin'e söversin güzel güzel.

Ben de söveyim yeri gelmişken. cibiliyetsiz tembel şişko hala yayınlamadı yeni kitabı. Bu sene geliyor demesinin üstünden 3 yıl geçti sinir bozucu sapık ruhlu sevimsiz herifin.

4. Kitapta da Martin'e söversin güzel güzel.

Ben de söveyim yeri gelmişken. cibiliyetsiz tembel şişko hala yayınlamadı yeni kitabı. Bu sene geliyor demesinin üstünden 3 yıl geçti sinir bozucu sapık ruhlu sevimsiz herifin.
Sırayla bu işler.İlk joffrey sonra dany sonra robb sonra da catelyn falan filan.Sövülcek o kadar çok adam yapmış ki kendisine anca dördüncü kitapta mı sıra geliyor :D

Aynen. 4'ü kendine sövdürmek için yazmış desem yanılmış olmam. Bana sorarsan bilerek yapıyor. Okuyucusunu irite etmek başlıca amacı.
3. kitabı Hugo ödülünü alamıyor, Ateş Kadehi'ne veriyorlar ödülü. Ondan sonra herif saldı herhalde. 2 yıllık arayla çıkan kitaplar 4-5 yıl arayla çıkmaya başladılar.

3. kitabı Hugo ödülünü alamıyor, Ateş Kadehi'ne veriyorlar ödülü. Ondan sonra herif saldı herhalde. 2 yıllık arayla çıkan kitaplar 4-5 yıl arayla çıkmaya başladılar.
Sen de bir HP tutkunusun galiba. HP'nin 4. kitabı söyledin. :d

Bizim şişkonunki Kargaların ziyafeti. Almıştır. Edebi ve kurgusal olarak muazzam zaten daima. Ama okuyucusunu irite etmeye uğraşıyor yazdıkları ve işleyişiyle. Başarıyor da.

Bi geleyim oralara da söveriz afiyetle.
Söv söv boş geçme. :d

Sen de bir HP tutkunusun galiba. HP'nin 4. kitabı söyledin. :d

Bizim şişkonunki Kargaların ziyafeti. Almıştır. Edebi ve kurgusal olarak muazzam zaten daima. Ama okuyucusunu irite etmeye uğraşıyor yazdıkları ve işleyişiyle. Başarıyor da.

Söv söv boş geçme. :d
Yanlış anladın. O yıl adaylardan biri de Ateş Kadehi'ydi. Kılıçların Fırtınası yerine o alınca Martin HP serisine bayağı geçirmişti. Her ne kadar HP sevsem de bu konuda Martin'e hakkını veriyorum, Kılıçların Fırtınası Ateş Kadehini havada karada döver.

Yanlış anladın. O yıl adaylardan biri de Ateş Kadehi'ydi. Kılıçların Fırtınası yerine o alınca Martin HP serisine bayağı geçirmişti. Her ne kadar HP sevsem de bu konuda Martin'e hakkını veriyorum, Kılıçların Fırtınası Ateş Kadehini havada karada döver.
Hee pardon. :D Martin'in tüm kitapları döver HP kitaplarını. Bunu ciddi bir HP fanı olarak söylüyorum. Popülizme kapılmışlar muhtemelen. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık