Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Benim merak ettiğim Westeros'un batısı. Mesela Lannisterlar Greyjoylar falan hiç ulan kıyıdan düz gitsem nereye çıkarım dememişler mi :/ Yoksa dünya bundan mı ibaret yani ordan girince haritanın sağ tarafından mı çıkıyoruz ?
Dediğim gibi kitapları okumadım ama orada uzakta bir ada var bu mapta çok iyi görünmüyor ama Greyjoyların orada iyi bakarsan görürsün bu adadaki kral mı artık bir adam mı ne gidip geri dönüyor ve bildiğin cennet gibi bir yer diye söz ediyor ama deli olabilir :D

demişler starklar bile demiş. hatta bir kuzey kralı bi donanma kuruyor ve batıya doğru gidiyor. tabi dönüş yok. ondan sonra da oğlu olan yeni kral bütün gemileri yakıyor. gemiyakıcı brandon stark yakan adamın adı. ondan sonra da kuzey'in pek donanması olmuyor. yani sorunun cevabı batıda ne var bilinmiyor :D
Aha duymak istediğim buydu işte. İlginçmiş giden dönmüyor ha :hmm:

Dediğim gibi kitapları okumadım ama orada uzakta bir ada var bu mapta çok iyi görünmüyor ama Greyjoyların orada iyi bakarsan görürsün bu adadaki kral mı artık bir adam mı ne gidip geri dönüyor ve bildiğin cennet gibi bir yer diye söz ediyor ama deli olabilir :D
Ulan neymiş ki oranın adı o bölümü tamamen okumak istiyorum. Bu mapte adı yazıyor ama kalite kötü olduğundan okunmuyor. İnternette haritalara baktım çoğunda o adanın olduğu yeri almamışlar, olanlarda da isim yazmıyor.

Son düzenleme:
Aha duymak istediğim buydu işte. İlginçmiş giden dönmüyor ha :hmm:
dönen yok diye biliyorum. büyük ihtimalle hiç bişey bulamadıklarından denizin ortasında açlıktan ölüyorlar. bakalım yazar ne derse o. :D belki değinir öyle bişeye ama kaldı 2 kitap. ona ayıracak vakti olduğunu sanmıyorum

yeni aeron bölümü çıkmış. okuyan koşsun gelsin konuşalım :D euron'u bir daha sevdim. yaşayan efsane.

YENİ BÖLÜMÜ OKUMAYANA ÇOK AĞIR SPOILER İÇERİR
ahahahaah euron aeron'u köpek etmiş haahahahah. boğulmuş tanrı diye şekil yapıyordu sağda solda. adamı böyle çürümüş balığa muhtaç ederler. aeron'a zorla o mavi sıvıyı içirdikten sonra aeron'un gördükleri dany'nin ölüler evinde gördüğü kehanetler gibi sanırım. ilk gördükleri gerçekse son iki kitap euron'un olacak :D. ikinci defada gördükleri pek kehanet gibi değildi ama. cüce ayrıntısı önemli orada.tyrion'ı soytarı yapmışlar :(. din adamlarını niye topladı anlamadım. ama benim için asıl efsane kısımlar valyria çeliği zırh kısmı. aeron'a güvenirsek gerçekten de gitmiş adam valyria'ya. YAŞAYAN EFSANE EURON KARGAGÖZ ! bu arada arbor'u mu almış bu ahaha. şimdi redwyne donanması da gidecek ve denizlerin tek ve gerçek efendisi kargagöz zamanı gelecek !

Bölüm:

Son düzenleme:
Stannis kitapta Winterefell'e çok güzel bir planla gitmiyor muydu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? En son hatırladığımda su ve kuzeyin soğunu kullanarak buzdan siper yapmışlardı diye hatırlıyorum. Neden dizide bu kadar kolay harcadılar bu adamı ve bu savaşı? Kitapta da böyle mi olur sizce? Jon dalıcak Ramsey'e ve alıcak yoksa başka türlü olur mu?

Stannis kitapta Winterefell'e çok güzel bir planla gitmiyor muydu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? En son hatırladığımda su ve kuzeyin soğunu kullanarak buzdan siper yapmışlardı diye hatırlıyorum. Neden dizide bu kadar kolay harcadılar bu adamı ve bu savaşı? Kitapta da böyle mi olur sizce? Jon dalıcak Ramsey'e ve alıcak yoksa başka türlü olur mu?
valla biraderim kitapta en son hatırladığım stannisin ordusu winterfell üstüne giderken soğuktan kırılıyor. öyle hatırlıyorum.
nalet olası yeni kitap çıksa da okusak

Beyler bayanlar zahmet olmazsa bana Ejderhaların Dnası kitabının son 1-2 cümlesini yazabilir misiniz?

edit: Ejderhaların Dnası ilginç bir kitap olabilirmiş :hhh:

Son düzenleme:
@Entei
"Yarım düzine çocuk Kevan'ın etrafında toplandı. Siyah gözlü beyaz tenli oğlanlar ve kızlar. Ve ellerinde hançerler."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık