Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Buu vs Golden Frieza

'Anime Genel' forumunda Cp0Lucci tarafından 24 Eki 2016 tarihinde açılan konu

?

Kazanan?

Bu anket 24 Eki 2026 21:45 tarihinde kapanacaktır.
  1. Buu

31.6%
  2. Frieza

68.4%
  3. İkiside ölür

0 oy
    0.0%
  4. Kararsız Kaldım

0 oy
    0.0%
  1. Cp0Lucci Lucci başkanı yedirmeyiz

Cp0Lucci (Lucci başkanı yedirmeyiz)
    Mesaj Sayısı 606
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
    Buu
    Majin Buu olarakta bilinir ve serinin en garip karakterlerindendir. Başlarda Goku'nun arkadaşı olarak bilinsede daha sonra geçirdiği evrimler sonucunda serinin en kötü karakterlerinden birisi haline gelmiştir. Hatta o kadar güçlü olmuştur ki goku Buu'yu yenmek için Vegeta'dan yardım almak zorunda kalmıştır. Ssj3 bile güçsüz kalmıştır Buu nun karşısında.
    Golden Frieza
    Her kahramanın ve dizinin bir ebedi düşmanı vardır Dragon Ball serisinin ebedi düşmanı ise Frieza'dır. Namek te Goku tarafından yenilmiş ve dünyada Gelecek Trunks tarafından öldürülmüştür. Sonrasında tekrardan diriltilmiş ve acayip güçlü bir şekilde geri dönmüştür. SSGSS Goku tarafından yine öldürülmüştür.

2. Mesaj Sayısı 1,029
    Üyelik Tarihi11 Ara 2015
    Hangisi daha geç ortaya çıktıysa o kazanır :hhh: Hatırlamıyorum sıralamasını.

3. Cavitq11 Joker

Cavitq11 (Joker)
    Mesaj Sayısı 2,021
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2015
    Dbz izledim sadec ordaki frizedan 10 tane olsa anca Buu eder.

Golden bilmiyorum ama.

4. Cavitq11 Joker

Cavitq11 (Joker)
    Mesaj Sayısı 2,021
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2015
    Adam dbz nin mantigini ozetledi,guc seviyeleri bu kadar net olan baska srri yok galiba. :D

5. Mesaj Sayısı 507
    Üyelik Tarihi13 Haz 2012
    Golden Frieza'nın klasman farkı var. Adamlar God Mode açıp anca başa çıkıyorlardı onla :D

6. MDL_Roronoa (Üye)
    Mesaj Sayısı 952
    Üyelik Tarihi16 Nis 2015
    Çöp seri.
    Golden alır.

7. arcadia Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan

arcadia (Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan)
    Mesaj Sayısı 2,166
    Üyelik Tarihi6 Ara 2014
    Goku ya yeni s ler gelmiş ben takip etmeyeli. Daha fazla s ile yendiyse buu nun şansı yok demektir.

8. Erkan12 Pirate King

Erkan12 (Pirate King)
    Mesaj Sayısı 4,165
    Üyelik Tarihi4 Nis 2010
    Golden Frieza pek zorlanmaz. Goku SSJB formu ile Frieza karşısında zorlandı, Buu, SSJB formuna denk değil.

9. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
    Mesaj Sayısı 6,601
    Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
    Buu değişik bir varlık, fiziksel darbelerden hasar almıyor, dünya patlıyor Buu moleküllerine ayrılıyor sonra geri birleşiyor. Buunun yenilmesi de acayip saćma olmuştu zira, vegeta oyalarken devasa genki damayla öldürülmüş ve geri birleşememişti.

Diģer aćıdan Altın Freezanın süresi var, sadece G4 Luffy nin Freeza versiyonu. O yüzden bence Buu kazanır bu dövüşü.

10. Erkan12 Pirate King

Erkan12 (Pirate King)
    Mesaj Sayısı 4,165
    Üyelik Tarihi4 Nis 2010
    Buu'nun hasar almama gibi bir olayı yok, yeteri kadar güçlü bir Kİ'ye sahipsen ona zarar verilebiliyor ve sınırını zorlayabiliyorsun. Bu sebeple Vegito ve Gohan karşısında çaresiz duruma düşmüştü, anca hile hurda ile beklemedikleri anda onları yuttu ve paçayı öyle kurtardı.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık