Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Buggy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 75.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 24.9%

• Kullanılan toplam oy
    305
İlk bölümlerden beri sevdim bu adamı serinin neşe kaynağı .. kendini pek geliştiremedi ama şöhreti tavan :D
eline sağlık..

arkadaşlar buggye bir mesaj gelmişti yha ben oraya takıldım bence o mesaj bir schibuki çağrısı değildir sonuçta buggy rogerın tayfasındaydı ve bunu herkez biliyor

Mihawkın Luffy için söylediği denizlerdeki en büyük güç olayı Buggy de olabilir.Adam süzme mal olmasına rağmen hep yükselerek ilerledi seride.Nereye kadar gidecek orası da belli değil.

Mihawkın Luffy için söylediği denizlerdeki en büyük güç olayı Buggy de olabilir.Adam süzme mal olmasına rağmen hep yükselerek ilerledi seride.Nereye kadar gidecek orası da belli değil.
Teorin çok saçma kardeşim.:artiz:

Buggy zeki değil ona katılan adamlar salak. Buggy ne dese inanıyorlar. Hem mihawk ın dediği güçte belli herkesi yanına çekebilme gücü buggy ne alaka onu anlamadım. Buggy de yanına çektiklerinden bir tanesi sadece . :cool:
Bir happo ordusu bir orlimbus ordusu değil sonuçta orlimbusta 5000 bin adam var .

Buggy de çok farklı çıkacaktır ve hatta Shanks'ın ileride intikamını alacağını söyleyebilirim. Roger'ın tayfasında Shanks ile beraber akmışlar hem Shanks'ı çizdikleri gibi onu çizememişler.

Görmediğimiz 5000 adam. Yarın öbür gün Oda Jack Orlimbus ordusunun 5000 adamını katletti dese, Luffy'de gidip inkitam alsa falan. Orlimbus tayfasındaki 5000 adam ile, Usopp'un 8000 adamı arasında fark yok yani. Öte yandan Buggy 1 günde binlercr adam topladı yanına. Onun dışında, 2 yıldır yeni Dünya'da ve şu anda yer altını o yönetiyor.
O adamları da luffy sayesinde topladı yanlışmıyım luffy olmasa onları toplayamaz dı :of:
jack ın işi gücü o 5000 adamı mı katletcek daha amirallerden kurtuldu mu o bile net değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık