Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Buggy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 75.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 24.9%

• Kullanılan toplam oy
    305
smoker ellerine sağlık. buggy'nin tayfaya katılması yönünde epey bir teori var inş olmaz öle bişey. yani bunun tayfada olduğunu bir düşünsenize.
Tayfayı boşver... Nami ile Buggy'i yan yana düşün... O daha vahim...

Arkadaşlar donfilamingonun gücünü bilmiyoruaz açıkcası o yüzde buggy alır demicem ama eyer buggy gerçekden güçsüzse(Duruma göre benim düşüncem deyil) donfilamingo onu hertürlü alır ama buggy ninde tam gücünü bilmediyimiz için onuda bileyemeyiz ayrıca çeviride grandlineda WB ile yapılan savaşlarda saglam çıkdı yazmışsın buda beni biraz heycanlandırdı açıkcası işllah buggy den bişeyler çıkar
WB ile savaşmış birisi... Animede bile gösterdiler...

ellerine sağlık smoker
Sağ ol.

Son düzenleme:
Flamingo bizim ezik Buggy'den her türlü kat kat güçlüdür de ne bilim şimdi Flamingo bunu ikiye böler sonra arkasını döner sırıtır her zamanki gibi sonra birden Buggy topunu yedi mi direkten tamamdır.

Flamingo bizim ezik Buggy'den her türlü kat kat güçlüdür de ne bilim şimdi Flamingo bunu ikiye böler sonra arkasını döner sırıtır her zamanki gibi sonra birden Buggy topunu yedi mi direkten tamamdır.
Eğer öyle bir gücü varsa..... Buggy her türü harcar...

Ya abi harcamasını isterim ama asıl istediyim buggyde farklı bir güç çıkmasıdırr orda buggy flamingoyu yense başkası gelip bunu devircek tadı kalmıcak işin ayrca animede gösterildi demişsin smoker hangi bölümdeydi söylermisin hafızam yenilensin
316. Bölüm WB ile Shanks'ın buluştuğu bölüm....

saol baya hızlısın valla.şu saç olayınada hiç dikkat etmemiştim.:D
Bende etmemiştim valla.... Bugün Mr. 1 Daz Bones var..

Yaşıyor....

Son düzenleme:
Çeviri için teşekkürler sevilen ve eğlenceli bir karakter buggy öyle pek kötü olduğunuda düşünmüyorum hazine sevdası var biraz acımasız sayılmaz diğerlerine nazaran (arlong,kuro,enel,crocodile) eline sağlık tekrardan:)

Çoğu aptalca işler yapar ve bunlara para yatırır (Hiç sonuç aldığı görülmemiştir.).

Ayrıca ayrı ayrı bile olsa bir parçasına zarar geldiğinde Buggy bunu hisseder (Örn. Nami'i kovalarken Luffy'nin kasıklarına vurması).

xD çeviri için sağol

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık