Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bug Karakterler

Beyler bayanlar sizde OP dünyasında BUG karakter kimler olabilir
Bug karakter nedir
BUG karakter: Aslında çok güçlü olan ama gücünü asla şimdiye kadar tam olarak göstermeyen kişilerdir örnek verince belki daha iyi anlarsınız

1-)Law: Luffy vs Law konusu açılınca law bayağı ezilmişti ben law alabilir diye düşündüm sonra aklıma BUG Karakter olabileceği aklıma geldi

2-) Donflamingo: Bence Dof'un BUG karakter çıkma olasılığı çok yüksek (Bana göre) o yüzden 2. sıraya koyuyorum

3-) Kuma: Esasında devrimci olan ama veganpuk yüzünden hafızasını kaybedip hükümetin oyuncağı olan Kuma bence kuma aslında numara yapıp shichibukailerden bilgi sızdırıyordu öyle olmasa bile ihanet edip mükkemmel bir güçle denizcilere saldıracağını düşünüyorum

4-) Crocodile: Pek fazla bir söze gerek yok aslında güçlü ama bence bilinmeyen bir gücü var o yüzden BUG karakter olabilir

5-) Smoker unutmuşum Luffy vs smoker vs'sinde bazı yorumları okudum luffy zorlanmaz felan diye ama bence smoker sengoku yada garp gibi olacak ilerde

Sizinde BUG karakter olabilecek tahmin ettiğiniz karakter varsa yazın

Not: Shanks Dragon Bug karakter değildir onlar zaten güçlü oldukları bilinir sadece tam olarak gücü bize gösterilmemiştir

Bence Op evreninde bug karakter yok. Her meyvenin bi zayıflığı var. Güç dengeleri çok iyi ayarlanmış. Meyve çok çok güçlü olsa bile haki unsuru var yani hiçbi karakter bug olamaz bence Op'de.

Buggy !
adam zamanında WB'ye karşı bile savaşmış roger'in tayfasında ! o savaştan sağ çıkmışsa güçlü olması gerek ama bakıyoruz ki değil !:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık