Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Breaking Bad (2008-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 66 94.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    70

Yayınlayan Kanal: AMC
Sezon Sayısı: 5
Türü: Suç, Dram, Gerilim
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn

Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files 'ın yapımcısı Vince Gillian'ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor. Walter, eşi ve engelli oğlu Jr. ile New Mexico'da tüm hayatını kurallara göre yaşayan kendi halinde bir kimya öğretmeniyken, ölümcül safhada akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Yaşamak için iki senesi kalmıştır. Bu haberle sarsılan White, hayatının denklemini değiştirir. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşür... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır. Ancak işler kontrolden çıkar. Basit bir aile babasının uyuşturucu çetesinin elebaşına dönüşmesinin komik ama aynı zamanda duygu yüklü hikayesini kaçırmayın. Hele Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston, Emmy kazandığı Walter rolünde hayatının performansını sunarken.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1)Walter kesinlikle haklıydı öldükten sonra bile ailesini düşündüğü için bu duruma geldiler.Sadece bir kaç hata yaptı ama genel olarak baktığımızda sonuna kadar haklı.O adi Skyler hayatında göremediği kadar para gördü bu sayede ama her kadın gibi tabiki bununla yetinmedi.
2)Jesse Pinkman.Aaron Paul hayatında hiç oyunculuk dersi almamış olmasına rağmen efsane bir performans sergiledi ayrıca bir kaç sahnede de Jesse'nin ne kadar vicdan sahibi olduğunu gördük açık ara favorim bu sebeple.Aşağıdaki sahnede hem oyunculuğunu hem de Jesse karakterinin vicdanını gördük.

Anladığım tek şey WW nin laboratuvar ortamında yaşamını sürdürmek istemesiydi.Zeka kültür bilgi zaten var adamda.İmkanları el vermemiş diyelim artık.haklıydı tabi ki.Ama haksız tarafı insanları zehirleme üstünden para kazanması.Bilim yaparım gerisine karışmam modunda çok gezdi.Amma ve lakin sağlam senaryo ve karakterlere sahip diziydi :D

Anladığım tek şey WW nin laboratuvar ortamında yaşamını sürdürmek istemesiydi.Zeka kültür bilgi zaten var adamda.İmkanları el vermemiş diyelim artık.haklıydı tabi ki.Ama haksız tarafı insanları zehirleme üstünden para kazanması.Bilim yaparım gerisine karışmam modunda çok gezdi.Amma ve lakin sağlam senaryo ve karakterlere sahip diziydi :D
Hep Skyler yüzünden yoksa o şirkette çok kazanırdı. Skylerle evlenince para lazım olmuş o nedenden şirketteki hisseyi satmış. :( İmkanlar el vermemiş değil Skyler el vermemiş.

Walter haksızdı tabii. Önce mis gibi kuruşuna kadar hesap yapmıştı bilmem kaç bin dolara ihtiyacım var, sonra bu işi bırakacağım demişti. Sonra eski arkadaşlarını kıskanıp hırs yapmaya başladı sürekli fazlasını istedi milyonlara milyarlar dikti gözünü, sonra kafayı yedi Jesse'yi bile öldürmeyi düşündü. Sonrası belli dram üstüne dram. Skyler da az *** değil hani insan az destek olur belki bu kadar zorluk çıkarmasa bu kadar zıvanadan çıkmazdı.
Favorilerim Saul ve Jesse. Saul favorim diyorum ama hala Better Call Saul'u izleyemedim :D

Son düzenleme:
Skyler gibisi bir daha gelmez kolay kolay. Kadın bir insanın hayatı nasıl karartılır diye ders verdi resmen.

Jesse tam benim adamdı, aksanı çok iyiydi. Saul ve Walter zaten başkaydı, güzel dizi.

Bu diziyi ben finaller zamanında arkadaşa başlatmıştım da derslerden kalmıştı. :D

Sevenleri için dizide ki konuşmalardan yapılmış şöyle remix şarkılar var, acayip keyifli. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık