Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Boundman vs. Snakeman

Hangisi yener

• Kullanılan toplam oy
    82
Birbirleri ile girdikleri bir dövüşü düşünüyorum ve Snakeman o dövüşü kazanır gibime geliyor. Boundman'ın cidden acayip güçlü saldırıları var ama Snakeman ileri K. Haki ile kombine kullanımda Boundman'i yener gibime geliyor.

Luffy 3 kez uzun süren g4 dövüşlerine girdi.

1.'sinde Boundman ile Dof'a üstünlük kurdu.

2.'sinde Boundman ile Nami'nin yardımına rağmen Cracker'e bir şey yapamadı.

3.'sünde Boundman ile Kata'dan temiz dayak yedi.

Boundman ile kendinden zayıf adamları daha kolay ezebileceği gerçeği o modu daha güçlü yapmıyor. İyi rakipler ister meyve ile olsun, ister haki ile olsun bu modun üstesinden gelebiliyorsa en güçlü modu bu değildir.

Son düzenleme:
İkisinin de artı ve eksisi var.

Boundman vuruşları daha sert ve yoğun.
Snakeman daha hızlı ve seri.

Bence Snakeman daha efektif, düşman ağır ise Boundman, hızlı ise Snakeman kullanırım.

Bu gear4 mevzusu biraz daha farklı o anki rakibe göre gear4 ü düzenliyor. Her biri hemen hemen aynı güçtedir ama
saldırı-savunma-hız durumları daha farklı dediğim gibi o an ne lazımsa hakinin çoğunu oraya geri kalanını da kendini darbelerden korumak için bırakıyor.

Açıkçası Snakeman'ın olayını anlamıyorum. Luffy boundman modunda iken Culverin tekniğiyle kolunun yönünü tıpkı Snakeman gibi değiştirerek saldırabiliyordu.
Snakeman'in Luffy'e yeni kattığı teknik yok. Daha hızlı saldırıyor diyebiliriz ancak boundman de bunu gücüyle kapatıyor.

Snakemani G4'ün görünüşüne gelen bir düzenlemeden öte bir şey olarak göremiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık