Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Animedeki mevcut ark en iyi ark olmaya aday bu arada. İlk bölümü yayınlandı, sevmeyeni bile sevecek.

Bilseydim önceden bir ayarlama yapar giderdim ama şimdi geç kalmış oldum. Benim hatam, cahillik işte. Daha düzgün takip etseydim reyizin programını böyle bir hataya düşmezdim. Artık bir sonrakine.
Umarım.

Şu adamı haftaya bi gidip dövmek lazım. Hem bleach yarım kaldığı için hem de boruto gibi bir şebelek yapımın yönetmeni olduğu için.

@Riful

Tsunadenin hokage öncesi zamana zaman yolculuğu oldu. Noldu öyle ya. :gamyon:
Part 1'in sonuna döndüler. 20. yıl hatrına önceden dedilerdi geçmişe dönülecek diye. Ön gösterinmde de Naruto müziği çaldı!! Müthiş bir ark bizi bekliyor, en iyi ark olacak. Çıta daha da yükselecek, çekemeyenleri bile sever bu arkı. Gerçek Boruto başlıyor, herkes Boruto fanı olacak zamanla.

Part 1'in sonuna döndüler. 20. yıl hatrına önceden dedilerdi geçmişe dönülecek diye. Ön gösterinmde de Naruto müziği çaldı!! Müthiş bir ark bizi bekliyor, en iyi ark olacak. Çıta daha da yükselecek, çekemeyenleri bile sever bu arkı. Gerçek Boruto başlıyor, herkes Boruto fanı olacak zamanla.
Sasuke ve Itachi sohbeti olur mu acaba. Jiraiya tekrar seride görünüyor. Baham nolacak

Sasukeye Itachi aldirip bak Itachi > Madara + Kaguya'ya gelirse olay ne biliyim yani :gamyon: Gidişat endiselendiriyor.

Sasuke ve Itachi sohbeti olur mu acaba. Jiraiya tekrar seride görünüyor. Baham nolacak

Sasukeye Itachi aldirip bak Itachi > Madara + Kaguya'ya gelirse olay ne biliyim yani :gamyon: Gidişat endiselendiriyor.
İtachi'nin bu haldeki Sasukeye çizik atması bile mümkün değil. Ama karşılaşmalarını cidden çok isterim.
Keşke Sasuke'nin kafası atsa da köye falan saldırsa.
Pain'in tek başına yıktığı köyü haritadan siler. Düşünmesi bile çıldırtıyor adamı.

Sasuke tam gücünde değil şu an, bu durumda İtaçi ile karşılaşırsa kaybedebilir ama tecrübesi ile kazanması gerek yine de. Ancak duygusal bir alttan alma ile maçı vermesi olası.

Çünkü İtaçi de tam gücünde değilken Sasuke'ye duygusal bir alttan alma ile maçı vermişti. Şimdi sıra Sasuke'de. Aynı şekilde karşılık vererek jestini yapmalı ve yoluna baklmalı.

Böyle bir senaryo'da ise ancak s seviye İtaçi fanları pozitif çıkarımda bulunabilir. Netice olarak İtaçi'yi görmek güzel olur ama artı eksi bir anlam yaratmaz, sadece görmüş oluruz.

Çöpümüz yarın çıkıyor. Bakalım bu bölüm nasıl bir rezillik gösterecekler.
Hikayeyi manga aylık olmasına karşın haftalık bir anlayış ile işledikleri için tam bir geçiş bölümü bekliyorum. İlk yarısında Naruto'muz gitti vah vah diye ağlaşırlar diğer yarısında ise bir olaya giriş yapılır ve gizemli bir noktada bölüm sona erer. Yine müthiş bir bölüm bizleri bekliyor kısacası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık