Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Uraşiki balıkçı kovasından bir parça kageşibari çıkarıp kullandı. Uraşiki balıkçı kovasından bir parça fuuton çıkarıp kullandı.
Muhtemelen bu teknikleri çalıyor ama kullandıkça bitiriyor ve tekrar kullanamıyor diye tahmin ediyorum.

Yalnız bu Uraşiki artık gönül rahatlığı ile diyebilirim ki Ootsutsukilerin ayakçısı. Byakuganı var ama sürpriz saldırılar yiyip duruyor.
Ciddi olmasa bile rinnegan açmış durumda ve hala boş beleş oyalanıyor. Kazekage ile Mizukage az daha şamarlayacaktı zaten bunu. Sasuke ile Kazekage muhtemelen Toneri'nin kuklaları nedeniyle bunu alamadılar yoksa yerlerdi. Çakrası bitmiş Sasuke'den de kaçtı zaten. Orta-Yüksek Kage seviyesi gibi şey bu adam, daha fazla olamaz. Gözümden düştün Uraşiki.

Bölüm yine muhteşemdi ama.
Jogan = Gözlem hakisi diyebilir miyiz? Bana bildiğin gözlem haki belki de Katakuriyi andırıyor

Jogan = Gözlem hakisi diyebilir miyiz? Bana bildiğin gözlem haki belki de Katakuriyi andırıyor
Jougan'ın özelliklerinden biri uzay zaman boyutlarını tespit edebilmek diyebiliriz. K.hakiden kastın geleceği görmekse o kadarını sanmam, yani görmedik henüz ama k.hakiye benziyor tabi. Çok bir şey göstermediler bir türlü, hala gizemli bir göz. Uraşiki'yi tırsıtacak kadar güçlü ama.

Jougan'ın özelliklerinden biri uzay zaman boyutlarını tespit edebilmek diyebiliriz. K.hakiden kastın geleceği görmekse o kadarını sanmam, yani görmedik henüz ama k.hakiye benziyor tabi. Çok bir şey göstermediler bir türlü, hala gizemli bir göz. Uraşiki'yi tırsıtacak kadar güçlü ama.
Yalnız o kadar güç ile 2 tane geninle baş edememesi büyük saçma geldi bana. Hadi ikisi de chunin seviyesi adam diyelim de otsutsuki ve elindeki güçler ile bu duruma düşmesi mantıksız geldi bana.

Yani Urashikinin Kaguya gibi boyut değişme gücünü hızlı şekilde Gözlem Haki gibi ekarte ettiler. Chakra sistemini görüyor zaten Nue olayında belli. Jogan,Byakuganin EMS'si ve MS'si gibi

Yalnız o kadar güç ile 2 tane geninle baş edememesi büyük saçma geldi bana. Hadi ikisi de chunin seviyesi adam diyelim de otsutsuki ve elindeki güçler ile bu duruma düşmesi mantıksız geldi bana.

Yani Urashikinin Kaguya gibi boyut değişme gücünü hızlı şekilde Gözlem Haki gibi ekarte ettiler. Chakra sistemini görüyor zaten Nue olayında belli. Jogan,Byakuganin EMS'si ve MS'si gibi
Doğrudan Byakugan'ın gelişmiş versiyonu olarak tanıtılırsa daha güzel olur. Yoksa yeni bir göz falan gerek yok. Byakugan işlenmedi doğru düzgün zaten. Onun üzerinden yürüsünler, Hyuuga klanı şahlansın azıcık. Sonraki seride de Hyuugalı hainler işlenir.

Uraşiki bir Ootsutsuki olarak zayıf kaldı. Naruto ve Sasuke temiz bir savaşta, birebirde alır bence. Gaara falan bile şansa sahip.

Doğrudan Byakugan'ın gelişmiş versiyonu olarak tanıtılırsa daha güzel olur. Yoksa yeni bir göz falan gerek yok. Byakugan işlenmedi doğru düzgün zaten. Onun üzerinden yürüsünler, Hyuuga klanı şahlansın azıcık. Sonraki seride de Hyuugalı hainler işlenir.

Uraşiki bir Ootsutsuki olarak zayıf kaldı. Naruto ve Sasuke temiz bir savaşta, birebirde alır bence. Gaara falan bile şansa sahip.
Rinnegan yok mu bu elemanda? Byakugan + Yılan Sennin Mod + Kum Kontrol üstüne Nara Klani gölge kontrolü de var. Bu adam çok fena skill sahibi. Neden bu kadar zayıf resmediliyor anlamiyorum.

Jogan olayı Hue mi ne vardı ya Sumirenin. Onun chakra pointlerini görüyordu. Toneri verdi zaten. Temelde Byakugan zaten

Rinnegan yok mu bu elemanda? Byakugan + Yılan Sennin Mod + Kum Kontrol üstüne Nara Klani gölge kontrolü de var. Bu adam çok fena skill sahibi. Neden bu kadar zayıf resmediliyor anlamiyorum.

Jogan olayı Hue mi ne vardı ya Sumirenin. Onun chakra pointlerini görüyordu. Toneri verdi zaten. Temelde Byakugan zaten
Jougan Ootsutsuki klanından gelme farklı bir dojutsu gibi tanıtıldı şimdiye kadar. Ne Byakugan ne de Tenseigan olduğu söylendi. Toneri vermedi, o sadece bu gözü bildiğini ima ediyor. Göz Boruto'da var,

Güzel bir fan servis bölümü izledik. Naruto'nun hala kuyruklular ile iletişim halinde hatırladılar sonunda. Ön gösterimde Jiraiya vardı. Haftaya Jiraiya'nın efsanelerini izleyeceğiz gibi duruyor. Bu müthiş bölümün üstüne yine müthiş ama daha müthiş bir bölüm bizi bekliyor.

Yeni açılış ve kapanış ortalama olmuş ama bölüm bir ön hazırlık bölümü için iyi bir bölümdü. Yine Uraşiki'nin ondan bundan ayar yediği bölümler başlayacak haftaya. Bu sefer Sasuke-kun fişini çekse de kurtulsak şu Ootsutsukilerin yüz karasından. Dotonbori ailesinin dönüşü de güzeldi ancak arka planda kalarak bölümü gölgelemek istemediler sanırım.

Ayrıca bu bölüm gördük ki Konoha halkını cahil bırakmış Naruto ve çetesi. Sanninleri bilmiyorlar ciddi ciddi. Hadi Boruto cahil olsun ama Sarada da bilmiyor: Bu demektir ki öğretilmemiş. Okulda tarih dersinde ne öğretiyorlar öğrencilere? Sadece Naruto'dan bahseden Naruto şöyle mükemmel Naruto böyle mükemmel tarzında yandaş bir tarih kitabı basmışlar sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık