Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Boruto da Naruto fanlarina iyi bir cevap işte :D Istenmese bile canon olduğu gerçeği var. :p
Naruto'yu seven gücü için sevmemiştir bence, hak ettiği seviyelere çok sonraları ulaştı. Ona rağmen Sasuke ile olan dövüşü bile berabere bitirildi mesela. Boruto'ya bakacaksak çoğu karakter ezildi zaten. Eski jenerasyon tanınmaz halde. :D

Naruto'yu seven gücü için sevmemiştir bence, hak ettiği seviyelere çok sonraları ulaştı. Ona rağmen Sasuke ile olan dövüşü bile berabere bitirildi mesela. Boruto'ya bakacaksak çoğu karakter ezildi zaten. Eski jenerasyon tanınmaz halde. :D
Minatonun jenerasyonunu izlesek ya da Kakashinin, ardindan Narutolar serisini izlesek o seri de tutmazdi. Çünkü eski nesil Madara Hashirama hariç ağır ezildi.

Biraz böyle. Insanlar Naruto nesli ile büyüdü biraz. Tutmayacagi barizdi. Yeni nesil daha güçlü oluru Narutoda kabul eder de Borutoda etmez diyeyim.

Bana göre de kötü seri bu arada

Minatonun jenerasyonunu izlesek ya da Kakashinin, ardindan Narutolar serisini izlesek o seri de tutmazdi. Çünkü eski nesil Madara Hashirama hariç ağır ezildi.

Biraz böyle. Insanlar Naruto nesli ile büyüdü biraz. Tutmayacagi barizdi. Yeni nesil daha güçlü oluru Narutoda kabul eder de Borutoda etmez diyeyim.

Bana göre de kötü seri bu arada
Yeni bir seri gelmesinin en büyük sorunu da bu karakterlerin ister istemez zorlanacağıydı, ezileceğiydi zaten. Seri sonunda Naruto, Sasuke gibi isimlerin karşısında duracak biride kalmamıştı neredeyse.

Şimdi yeni bir tehdit olması gerekiyor ama bildiğimiz Naruto ve Sasuke'nin de haşat edemeyeceği birileri olmalı. Zorlama geliyor insana, ya eski jenerasyon arka planda kalacaktı tamamen yada işi çözen kişiler onlar olacaktı. Bu şekilde karakterlerin itibarına da zarar veriliyor bence.

Yeni bir seri gelmesinin en büyük sorunu da bu karakterlerin ister istemez zorlanacağıydı, ezileceğiydi zaten. Seri sonunda Naruto, Sasuke gibi isimlerin karşısında duracak biride kalmamıştı neredeyse.

Şimdi yeni bir tehdit olması gerekiyor ama bildiğimiz Naruto ve Sasuke'nin de haşat edemeyeceği birileri olmalı. Zorlama geliyor insana, ya eski jenerasyon arka planda kalacaktı tamamen yada işi çözen kişiler onlar olacaktı. Bu şekilde karakterlerin itibarına da zarar veriliyor bence.
+1

Ben hala bu bölümün gerçek olduğuna inanmak istemiyorum.

Bu yazarlar Oda ile fazla vakit geçiriyor olmalı seriyi uzatmak için.

Ne karmaymış. Uyduruktan bir nokta. Altı üstü byakuganınız var burda atıp tutuyosunuz. Bu Hyuuga klanı nasıl böyle çöp olabilmiş bunları görünce hayret doğrusu. Resmen rinnegan özellikleri var gözde.

Kurama da neredeyse sıfır etki. Yalandan konuştu öyle. E diğer bijuu çakralara noldu. Yav zaten Sasuke’nin perfect susanosuna tek atmak nedir ? Bütün güç dengelerinin içine ettiniz. Naruto komple idiot olmuş.

Bu şaklaban karakterlerin zaten alayı itici. Aynı bu wanodaki değişik tipli ucubelere benziyorlar.

Bu siyah çakra kesen demirler bildiğim kadarıyla rinnegana özeldi önüne gelen bundan çakıyor.

Para kazanmak için batırmışsınız resmen koca seriyi. Yazıklar olsun.

Ben hala bu bölümün gerçek olduğuna inanmak istemiyorum.

Bu yazarlar Oda ile fazla vakit geçiriyor olmalı seriyi uzatmak için.

Ne karmaymış. Uyduruktan bir nokta. Altı üstü byakuganınız var burda atıp tutuyosunuz. Bu Hyuuga klanı nasıl böyle çöp olabilmiş bunları görünce hayret doğrusu. Resmen rinnegan özellikleri var gözde.

Kurama da neredeyse sıfır etki. Yalandan konuştu öyle. E diğer bijuu çakralara noldu. Yav zaten Sasuke’nin perfect susanosuna tek atmak nedir ? Bütün güç dengelerinin içine ettiniz. Naruto komple idiot olmuş.

Bu şaklaban karakterlerin zaten alayı itici. Aynı bu wanodaki değişik tipli ucubelere benziyorlar.

Bu siyah çakra kesen demirler bildiğim kadarıyla rinnegana özeldi önüne gelen bundan çakıyor.

Para kazanmak için batırmışsınız resmen koca seriyi. Yazıklar olsun.
+sonsuz. Bu seriyi deli gibi övüp savunanlarıda anlamıyorum doğrusu.

Uraşiki balıkçı kovasından bir parça kageşibari çıkarıp kullandı. Uraşiki balıkçı kovasından bir parça fuuton çıkarıp kullandı.
Muhtemelen bu teknikleri çalıyor ama kullandıkça bitiriyor ve tekrar kullanamıyor diye tahmin ediyorum.

Yalnız bu Uraşiki artık gönül rahatlığı ile diyebilirim ki Ootsutsukilerin ayakçısı. Byakuganı var ama sürpriz saldırılar yiyip duruyor.
Ciddi olmasa bile rinnegan açmış durumda ve hala boş beleş oyalanıyor. Kazekage ile Mizukage az daha şamarlayacaktı zaten bunu. Sasuke ile Kazekage muhtemelen Toneri'nin kuklaları nedeniyle bunu alamadılar yoksa yerlerdi. Çakrası bitmiş Sasuke'den de kaçtı zaten. Orta-Yüksek Kage seviyesi gibi şey bu adam, daha fazla olamaz. Gözümden düştün Uraşiki.

Bölüm yine muhteşemdi ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık