Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Mangaya bir göz attım gırse toparlayacak gibi zaten de... Girse bi işte.
Manga haftalık olsa, evreni de geniş tutsalar, Boruto gerçekten iyi bir bir devam serisi olarak görülebilirdi. Ama tercihleri farklı oldu. Manga yine de iyi gidiyor denebilir. Anime ise mangayı yansıtmada başarısız oluyor, hedef kitle yüzünden ciddiyetsiz bir animasyon var karşımızda, ileride de toparlanacağını sanmam. Animeyi böyle kabul edip zevk almak gerek.

Manga haftalık olsa, evreni de geniş tutsalar, Boruto gerçekten iyi bir bir devam serisi olarak görülebilirdi. Ama tercihleri farklı oldu. Manga yine de iyi gidiyor denebilir. Anime ise mangayı yansıtmada başarısız oluyor, hedef kitle yüzünden ciddiyetsiz bir animasyon var karşımızda, ileride de toparlanacağını sanmam. Animeyi böyle kabul edip zevk almak gerek.
Neden haftalık değil ki manga?

Bütün haterler toplanmışsınız ama umutlarınız hep boşuna. Boruto'nun anime reytingleri Reyting Hamdi'yi bile kıskandıracak düzeyde. Mangaya girmeleri ile de birlikte hepten çoştular, heyecan dorukta.
Lan senin yüzünden boruto fanı oldum. 20 nisandaki bölümü bekliyorum. Ama hala anime leş.

Neden haftalık değil ki manga?
İkemoto konuşmalarında 30 cilt kadar çıkarmayı planladığnı söyledi. Manganın gelişimi ve sonu için aklında bir plana sahip. Üstelik manganın hikayesini genişletmek ya da uzatmak istemediğini de belirtti. İkemoto'nun ilk mangası ve aylık çıkarmasına karşın iş yükünü fazla buluyor. Manganın aylık olmasından da memnun olduğunu söylüyor. Yani adam hiç yanaşmıyor haftalık olmasına. Haftalık yapsalar altından kalkamaz. Yani haftalık olması olası değil şu şartlarda.

Lan senin yüzünden boruto fanı oldum. 20 nisandaki bölümü bekliyorum. Ama hala anime leş.
Boruto animesi Japonya'da Pokemon'la birlikte yayınlanıyor. Kodomo animeler kuşağında, yani Boruto gerçekten de 10 yaş altına yönelik bir anime. Buna göre izleyen Pokemon'u sevdiği gibi Boruto'yu da sever ama başka türlü elbette sevmezsin çünkü beklentini karşılamaz.

Artık Boruto fanı olduğuna göre hayatın daha eğlenceli ve mutlu bir hale gelmiş olmalı, tebrik ederim, doğru bir seçim yaptın.

BorutoFan Saati

Bölüm iyi güzeldi ama Naruto medikal şinobi olarak Gai ve Kakaşi üzerinde büyük işler yapmıştı. Teknik bilgisi eksik olabilir ama eyleme gelince altı yolun bilgesi gücü ve Kurama sayesinde en etkili medikal şinobi Naruto'dur. Sarada'yı kandırdılar.

Bu müthiş bölümün ardından haftaya daha iyisi var, Hanabi-çan var ❤

Bütün haterler toplanmışsınız ama umutlarınız hep boşuna. Boruto'nun anime reytingleri Reyting Hamdi'yi bile kıskandıracak düzeyde. Mangaya girmeleri ile de birlikte hepten çoştular, heyecan dorukta.
Sözüm ki söz nefret etmek için yazmadım yorumu.
Ayruca rayting üzerinden yürümen çok üzücü... Teletabilerin zamanında rekor kırdığı 5 PM'de iyi reyting yapsa ne olur? Anime sektörünün yarısı pedofilik simgelerle dolu, buna hayran ortalama Japon'un fikrini kim umursar? Dostoyevski seviyoruz diye Rus çomarına saygı duymak gibi bir şey bu ldjaskljasl

Sözüm ki söz nefret etmek için yazmadım yorumu.
Ayruca rayting üzerinden yürümen çok üzücü... Teletabilerin zamanında rekor kırdığı 5 PM'de iyi reyting yapsa ne olur? Anime sektörünün yarısı pedofilik simgelerle dolu, buna hayran ortalama Japon'un fikrini kim umursar? Dostoyevski seviyoruz diye Rus çomarına saygı duymak gibi bir şey bu ldjaskljasl
Dostum anime gerçektende küçük çocuklar için yapılıyor. Bu durumda bir beklentiye girmeden zevkine izlemek gerek, ben haftalık bakıyorum, yarım saatçik zaten, zaman geçiyor ne güzel. Tuzlu yedikten sonra tatlı değil bu diye isyan ediyor animeyi beğenmeyenler. Animenin çapı belli zaten.

Ama mangası çocuklar için değil. Normal şonen. Güzel ilerliyor, evet vurucu müthiş bir durumu yok ama Naruto kıyasına girmeden okunacak düzeyde eli yüzü düzgün bir manga. Bence mangasına bak sen. Ayrıca animeyi 10 bölüm izlemişsin, eleştiriyorsun. Olmaz böyle. Dün 152. bölüm yayınlandı. 142 bölüm daha dayansan çok güzel şeyler olacak, dene bir bence :)

Dostum anime gerçektende küçük çocuklar için yapılıyor. Bu durumda bir beklentiye girmeden zevkine izlemek gerek, ben haftalık bakıyorum, yarım saatçik zaten, zaman geçiyor ne güzel. Tuzlu yedikten sonra tatlı değil bu diye isyan ediyor animeyi beğenmeyenler. Animenin çapı belli zaten.

Ama mangası çocuklar için değil. Normal şonen. Güzel ilerliyor, evet vurucu müthiş bir durumu yok ama Naruto kıyasına girmeden okunacak düzeyde eli yüzü düzgün bir manga. Bence mangasına bak sen. Ayrıca animeyi 10 bölüm izlemişsin, eleştiriyorsun. Olmaz böyle. Dün 152. bölüm yayınlandı. 142 bölüm daha dayansan çok güzel şeyler olacak, dene bir bence :)
Mangasi cidden güzelse senden ötürü bakacağım :) Lakin ben o animeye 20 dakika daha harcamam birader :( Hele ki 140? Ouv. Ben Naruto part 1 bulurum diye izledim, savaş arcından beter çıktı yav.

Mangasi cidden güzelse senden ötürü bakacağım :) Lakin ben o animeye 20 dakika daha harcamam birader :( Hele ki 140? Ouv. Ben Naruto part 1 bulurum diye izledim, savaş arcından beter çıktı yav.
Manga'nın ilerleyen kısımları güzel. Çizimler naruto dan biraz kötü ama idare ediyor.
Ayrıca şu hancock un alnı cidden sinirimi bozuyor. Bari tam yüz yapta gözümüz gönlümüz açılsın.:utan:

Hanabi-çan'ı boy göstereceği müthiş 153. bölüm öncesi müthiş Boruto meme'lerinden birini paylaşarak geri sayıma döneyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık