Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Ulan hep aynı kabzımal karakterler üzerinden hep aynı şeyler oluyor ve her zaman aynı destansılıkta olmuyor harbi sıktı ya. Arkadaş şu mangadaki villain ittirmesini ben hayatım boyunca görmedim. En başından beri söylüyorum bu manga, ekran parlaklığını arttırdıkça güçlenen geri zekalı bir ergen üzerinden yürümez. Çıkar abi şu çocukları japonya ekseninden dolaştır dünyayı farklı memleketler, kahramanlar, düşmanlar göster, sok seriye gizli bir örgüt falan daha kapsamlı daha adam yerine konulacak vs ama onun için de çok geç kaldın. Seriyi bir kaç arca bitirecek ardından yepyeni karakterler ve düşmanlarla Midoriya'nın yetişkin halini spin-off yapacak herhalde.

Ulan hep aynı kabzımal karakterler üzerinden hep aynı şeyler oluyor ve her zaman aynı destansılıkta olmuyor harbi sıktı ya. Arkadaş şu mangadaki villain ittirmesini ben hayatım boyunca görmedim. En başından beri söylüyorum bu manga, ekran parlaklığını arttırdıkça güçlenen geri zekalı bir ergen üzerinden yürümez. Çıkar abi şu çocukları japonya ekseninden dolaştır dünyayı farklı memleketler, kahramanlar, düşmanlar göster, sok seriye gizli bir örgüt falan daha kapsamlı daha adam yerine konulacak vs ama onun için de çok geç kaldın. Seriyi bir kaç arca bitirecek ardından yepyeni karakterler ve düşmanlarla Midoriya'nın yetişkin halini spin-off yapacak herhalde.
Marvel ve Dc kahramankarı gibi tüm kahramanlar tek bir ülkeden çıkacak sanırım. Hiç te başka bir ülkeyi işe katacak gibi durmuyor.

Mirio çalışkan, yetenekli tarzı ve kosei'si de hoş. İleride evrendeki hız ve fiziksel seviyeler(All Might üstü) uçarsa MS Tobi seviyesine gelebilir gibi. :)

4. sezona başlıyorum şimdi, bakalım.

279. Bölüm
UA öğrencilerinin uğraşlarını görmek beni çok memnun etti. Sürekli hikayenin Bakugou, Midoriya üzerinden gitmesi güzel olmuyordu. Sanıyorum ki Mina parlayacak gelecek bölüm. Kaminari o atışı yapsaydı çok iyi olacaktı ama maalesef..Kaminari çok kötü bir darbe aldı, umarım iyidir :(
Hikayeyi okurken bazen başka lisanslı kahraman mı yok da daha 1. sınıf öğrencileri koccaaaaman kötüler birliği ile savaşıyor diye düşünmüyor değilim. Nerede lisanslı kahramanlar, 4. -3.-2. sınıflar veya diğer kahramanlık okulları? Hikaye bazen garip şeyler(mantık hataları) düşündürtüyor ama neyse güzel manga görmezden geleceğim yine :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık