Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Çok üstünkörü okuyorum şu an seriyi o yüzden net konuşmayayım da Midoriya daha çaylakken niye bitsin ki? Jump mı bitiriyor?

Midoriya'nın 1 numaralı kahraman olması gerek sonuçta daha ilk bölümde söyledi.
Shigaraki'nin toz etmesi için dokunmasına gerek yok son power updan sonra. Midoriya N1 hero olacak da şu durumu atlatması için ya güç uyandırması lazım ki eski güçler çok da uber değilmiş zaten yada OFA'yı %100'e çıkaracak. Güç uyandırsa alışma süreci falan da var. Kısacası sanki bitiyormuş gibi hızlı gelişti içinde bulunduğumuz arc.

Shigaraki'nin toz etmesi için dokunmasına gerek yok son power updan sonra. Midoriya N1 hero olacak da şu durumu atlatması için ya güç uyandırması lazım ki eski güçler çok da uber değilmiş zaten yada OFA'yı %100'e çıkaracak. Güç uyandırsa alışma süreci falan da var. Kısacası sanki bitiyormuş gibi hızlı gelişti içinde bulunduğumuz arc.
Zora sokmuş iyice. Ben Midoriya eski one for all kullanıcılarının güçlerinden birini kullanmaya başlamasıyla soğudum. Şu konumdan Midoriya ve diğerlerini mantıklı şekilde çıkartamazsa tamamen bırakırım herhalde.

Seri daha bitmez. Horikoshi bir aralar 30.ciltte seriyi tamamlamak istediğini söylemişti fakat daha sonrasında bunun imkansız olduğunu fark ettim demişti. Bence 400’ü görür en kötü. 2018’de söylemiş gerçi bunu fikri değiştiyse bilemeyeceğim.

Bahsettiğim sözü;

"That's what I had originally planned, but when I think of all the things that must be set up before getting into the last arc, I realized, 'Ending the series at Volume 30 will be impossible'

Zora sokmuş iyice. Ben Midoriya eski one for all kullanıcılarının güçlerinden birini kullanmaya başlamasıyla soğudum. Şu konumdan Midoriya ve diğerlerini mantıklı şekilde çıkartamazsa tamamen bırakırım herhalde.
Shigaraki'nin dokunması olayı tek şey değil ki. Herif bildiğin All For One olmuş gibi. Doktor her şeyi yüklemiş bildiğin. Yani şu arcın sonunu kestirmek çok zor. Shigaraki'yi dengeleyecek bir güç gözükmüyor şu anlık. Herif ilk 10'dan birini saniyeler içinde kıyma yaptı.

@Tilqi_Gin
İçine edebilir eğer öyleyse.

Kahramanlar arasında çok fark var. Midoriya'nın yolu uzun Jump bitirmediyse daha çıkan bölüm kadar çıkacak bölüm var. Belki daha fazla.

All Might en güçlüsüydü ve Endeavor ile arasındaki fark çok fazlaydı. Endeavor 1 numara oldu Hawks dedi ki diğerlerinin de onunla arasında çok fark var.

All for One geldi 4 numara olan Best Jeanist'i saniyede paket etti. Sonra son demlerini yaşayan All Might'a yenildi.

Düşünün Wb kötü birisi diyelim, geliyor Big Mom'ı saniyede paketliyor sonra hasta Roger'a yeniliyor.

İşte o kadar dengesiz bir güç dengesi var seride.

Ya kesinlikle time-skip gelecekmiş gibi duruyo. Endeavour %95 ölcek, hatta ölmeli mantıken. Ve nedense bana bu, Deku ve Bakugou'nun bi hatasından kaynaklanacakmış gibi geliyo, umarım öyle olmaz. Ama ben bi şeyler duymuştum. BnHA, Deku'nun akademi hayatını anlatıcak adından da anlaşılacağı üzere. Bu manga bittikten sonra ise Number 1 Hero olmasını anlatıcak yeni bi manga olucak diye biliyorum. Kaynak gösteremem, sadece duyum ama doğru olabilir gibi geliyo.

Silinmiş Üye

Bu seri Naruto ve Op gibi duyguları iyi veremiyor bence.En büyük eksikliğinin bu olduğunu düşünüyorum onun dışında keyifli bir aksiyon/macera sunan çerezlik manga.

All Might bunu dedi ya bana da Shigaraki'yi son kez durdurmaya çalışırken ölecek gibi geliyor. Çünkü Midoriya yeterince güçlü değil. Ne zaman bir karakter ölmek istemiyorum, yaşamalıyım minvalinde bir şeyler söylese o karakter ölüyor. Umarım All Might ölmez​

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık