Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Öyle Sasuke gibi bir hikayesi yok. Salağın önde gideniymiş çocukken. Şu anki halini ben severim, edgy karakter denilmiş ama millete kızması şu an komedi unsuru olarak kullanılıyor.
Çizerin onu o pencereden göstermesi narsisitik bir g oğlanı olduğu gerçeğini değiştirmez ki. Seven sevebilir tabii, benim usulüme uymamıştı.

Mangada düzeldi mi biraz? Çok gereksiz bağırışları var. :/
O hep bağırır. :D

Çizerin onu o pencereden göstermesi narsisitik bir g oğlanı olduğu gerçeğini değiştirmez ki. Seven sevebilir tabii, benim usulüme uymamıştı.
Çizen arkadaş ne yapacağına karar verememiş. İlk başta yapabilirsin Deku deyip destekleyen bir karakter çizecekmiş sonra böyle aptal bir çocukluk hikayesi ile başlatmış. Tabi Deku'nun güçlenip onun rakibi olmasıyla da alakalı. Ankette seveni çok ama forumlarda sevmeyeni az değil, öyle bir karakter.

Bakugo'nun kişiliği hoşuma gidiyor benim. Müthiş bir özgünlüğe sahip birisinin böyle olması gerekir.

Benim için Midoriya 1 numaradır. Diğer anime ve manga karakterlerini katsak bile değeri çok fazladır. Ama ben sürekli Midoriya'yı azarlamasına hiç kızmıyorum. (Diğer karakterlere kızması hep komedi içeriyor zaten.) Daha düne kadar özgünlüğün yok senin ezik diye t***k geçtiği birinin hayalini kurduğu okula girmesi, onunla aynı sınıfta olması, üstüne üstlük hiçte fena bir performans sergilememesinin onu çıldırtması normal. Bence sakin bile davranıyor. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık